Türk korku romanı yazarı ismi verebilir misiniz ?

yarın tüyap kitap fuarına gidiyorum kitap almak istiyorum mümkünse bilginiz varsa verebilir misiniz ?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Türk korku romanı yazarı olmaz.

Çünkü bu milleti, bu tür şeylerle korkutamazsın. Onun yerine yüklü elektrik faturası göster, daha pis korkar..

2|0
    2|1
    • Yalnız haklısın bu konuda (bu tür şeylerle korkutamamak ) ülkemizde insanlar vampir vb tarzı şeyler kültürlerinde olmadığı için korkmuyor ama bir dabbe yi göster herkes ölür korkudan :D İş böyle olunca kimse bu alana yönelmiyor.

• sırf bu yüzden türk korku filmi izlemiyorum :) adamlar cin - şeytan diye diye kafayı yediler :D

• Tayyib'in Hortum Maceraları Volume 2 yanlız başına okuma bu kitabi .

1|2
    0|0
  • korku romanı yazarı ismi veremem ama 100 temel eserdeki yazarların kitapları çok sağlam onlara bakarsan kesin cevabını bulursun saygılar

0|0
    0|0
  • Burak Turna-Orkun uçar kimse yazmamış ama bunlar kendi çapında bişeyler yaptı o alanda.

0|0
    0|0
    • 2 yıl önce zifiri okumuştum 2. kitabı çıkacak falan diye duymuştum noldu bi bilgin varmı ?

• Onların Metal Fırtına kitabını okumuştum ve gayet güzeldi. Eminim onlarda iyidir. Denemek lazım.

• vallahi pek takip etmedim ama çok sağlam adamlar bence, akıcı kitapları.

• varmı ki?...

0|0
    0|0
  • cem yılmaz

0|0
    0|0
  • aşk oku aşk ,bı kız yuzunden canan tanın butun kıtaplarını okur mu ınsan,okur anasını satayım!

0|0
    0|0
  • dr.yokmu szin orda git bak

0|0
    0|0
  • korku ? Roman ? Türk ? Oh my god bunların hepsi bir arada mi olacak

2|0
    0|0
  • ömer seyfettin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Türk korku romanı yazarı demeyelim de polisiye dersek Ahmet Ümit var bir işte şu an onunla ilgili bir makale hazırlıyordum hatta üstüne geldi sorun.Onun dışında da Osman Aysu var işte geçerli sayılabilecek başka da iyi bir yazar bulabileceğini sanmıyorum.Tabi bir şey diyemem okuduğumda söylenemez bu iki yazar dışında diğerleri bilinmez pek.

1|0
    0|0
    • polisiyede türk okumuyorum pek :D korkudada okumamda aslında merak ettim :)

• oda iyimiş :D

• kitabı aldım fakat kaybettim gitti okuyamicam :( :D

• yeşil kiraz.. birde bizde çocukken okutulur bu kitap acaip psikoloji bozuyo

ipek ongun kitapları da var bu arada

1|0
    0|0
  • fetullah gülen varlıgın metafizik boyutu

hehe

0|0
    0|0
  • gulyabani yi oku ozmn :)) hüseyin rahmi gürpınar dan..özgür yayınevinde varmış

2|1
    0|1
  • korku romanı demiyelimde cinayet romanı yazarı olarak Ahmet Ümit var 'İstanbul Hatıraları' diye :)

0|0
    0|0
  • Azrail aynası-Cüneyt Ülsever , Ahmet Ümit'in kitapları var, Osman Aysu var, şu an aklıma gelen Türk korku romanları bunlar , biraz polisiye tarzınada kacıyor biraz

1|0
    0|0
    • travma nasıldır ?

• osman aysunun

• evet guzeldi , seviyorsan bu tarz romanları okuyabilirsin zaten karakterler türkce oldugu icin rahat okunuyor, ama tam korku degil polisiyeye kacıyor

Yükleniyor...