CS:GO Oynayan var mı aramızda?

Ne yazık ki oyun yaygınlaştıkça hile de artıyor fakat yine de çok zevkli. Hile kullananlar yazmasın efenim, çünkü onlar oynamıyor sayılır.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• TEK OYNADIĞIM ONLINE OYUN COUNTER STRİKE SINCE 2005 nalet olası oyunu bırakamadım :D bırakamıyorum :(

0|0
    0|0
    • 2005 Source motoru olan mı?

• Yok oyuna başladığım tarih =) SXE çıkardılar 1 gün sonrasında tak hilesi çıkıyor EAC dediler onu da yediler Steam hesabında bile hile açıyorlar... SG açıklarından soğudum...

• Herif AWP ile defalarda zıplayarak HS attı. HACK diyince de kızıyorlar. Elimden geldiği kadar rapor ediyorum bunları. İlk zamanlarda tertemizdi, hiç böyle problem yoktu. Ne vakit steam da indirime girdiii, oyuna hileciler bulaştı.

Kızlar Ne Diyor 2

• Online oynamıyorum sırf öyle insanlar yüzünden

0|0
    0|0
  • Güzel oyun ama onu da bitirecek şu kendini profesyonel (!) sayan hileci arkadaşlar.

0|0
    0|0
    • Bir de hilenin bulunduğu sitelere " nasıl yapılıyor? hile çalışmadı" diye soranlar var. Daha da vahim... Ceza sistemi isabetli olmuş bunlar için.

Erkekler Ne Diyor 1

• Su an oynamiyorum ama diger serilerinde ustayim sizce cs go yu alsami cs go yu hic oynamadimda?

0|0
    0|0
    • Ustalık bu versiyonda sökmüyor ne yazık ki. Alışmak uzun sürebilir. Almanı tavsiye ederim, oyun içinde rütbe sistemi var. Benim "Gold nova 1" olarak gözüküyor.

Yükleniyor...