Namaz kılıyordum sonra kılmayı bıraktım. detaya gelir misiniz?

Bir ara namaz kılıyordum sonra üşengeçlik ve ''amaaan'' diyerek namazı bıraktım. Acaba namazdan kazandığım tüm sevaplar gitmiş midir?

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• amaaaan demiş. yorumsuz :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Niye gitsinki bişeyi yaparsın onun sevabı ayrı günahı ayrı yazılır kıldığın günlerin sevabı kılmadığın günlerin günahı ayrı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Sevap point mi bu oyun mu oynuyorsun? Bu ne biçim sorudur böyle.
    Gİtmemiştir diyeyim de bir daha sorma

1|0
    1|0
    • sevap point gibi alaycı bir ifadeyi kullanan sensin şimdi. soru gayet normal bir sorudur, bir daha da sorularıma yazmayın.

• Sen iyi bir insan olda namaz kılmadın diye cehenneme girmezsin. Eğer gireceksen bu dini sorgulamak lazım.

1|0
    1|1
  • Sevaplar asla silinmez sadece günahlar silinir bunu asla unutma =) bende 1 yıl boyunca devamlı kıldım şimdi cumadan cumaya... lakin sürekli akılda kalıyor ölüm aklına gelince?

0|0
    0|0
    • teşekkürler. ölüme yakın düşünürüz bazı şeyleri :)

• Daha önce kıldıklarına birşey olmaz yani borcun ödenmiş olur kıldığın günler kadar.

0|0
    0|0
  • Baslayip birakmak cok. kotu

0|0
    0|0
  • Bende sen gibiydim. Şükür başladım tekrar. İnşallah kılarsıın.

0|0
    0|0
  • Seytan seni yoldan cikarmis buyuk gunah basla tekra r huzur bulursun

0|0
    0|0
  • doğru kararı vermişsin

0|0
    0|0
  • Neden bıraktın?

0|0
    0|0
  • - sevap point :D yok sevabın gitmez ama günahına eklenir :D yanıcaksın pikaçu :Dd

0|0
    0|0
  • Bırakmasaydın keşke ben de öyle yapıyorum üzülüyorum sonra

0|0
    0|0
  • Günah bile olabilir amaaan deyip kaltkman

0|0
    0|0
  • bunun ne kadar günah olduğunu biliyor musun.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum

• internetten araştir. çok günah. sen yapmişsindir kilmişsindir yani aliştirmişsin kendini ileri gitmek varken neden bir adim tekrar arkaya gitmeyi seçiyorsun. yapma yazik.

Kızlar Ne Diyor 5

• Öğrenmemek günah ama öğrenip terketmek çok daha günah. Gitmişmidir gitmemişmidir onu Allah bilir..:)

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım

0|0
    0|0
  • Canım, neden bıraktın ki sonsuz bir hayatı elde etmek varken... Özele bekliyorum bir konuşalım istersen. :)

0|0
    0|0
  • Allah bilir canım :Dd

0|0
    0|0
  • soruya bak ya biz nerden bilelim, Allah bilir.

0|0
    1|0
    • böyle konular hakkında yorum veya fetva veren bilgili kişiler var. onlarda hiçbir şeyi araştırmayıp ''her şeyi allah bilir, biz bilemeyiz'' dese nasıl olurdu?

Yükleniyor...