Selahattin Eyyubi hangi ırktandır?

Selahattin Eyyubi hangi ırktandır?
Evet bu soruyu bilinçli olarak yapıyorum çünkü kötü niyetli bazı ırkçıların yalanlarını yüzlerine çarpmak istiyorum. Memluklerden önceki Mısırda kurulan devlet adamı komutan Selehattin Eyyubi halkı Arap devletin yönetici kesimi Türk Eyyubi devletinin resmi dili Arapça. Saray dili Arapça. Halk dili Arapça. Ordunun çoğunluğu Arap yerli halk.

Selehattin Eyyubinin dayıları Türk.Çocuklarının isimleri Türk. Kendisini yetiştiren Nureddin Zengiler ailesi Türk. Bu devlet kesinlikle Kürt devleti veya Türk devleti değildir. Tam tersi Abbasi Halifesine hizmet eden bir İslam devletidir. Bu soruyu ırkçı alçakları rezil etmek için yapıyorum.Çünkü bu büyük İslam komutanına yakışmayan kesimlere malzeme olmamalı

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• İstanbul üniversitesinde yaptığımız araştırmalar sonucu kesinlikle kürt olduğunu söyleyebilirim. Ayrıca kürt olduğunu kesinlikle kabul etmek istemeyen bir zihniyete diyecek lafım yok. Tüm ırkçı insanlara buradan sesleniyorum canınız cehenneme. Bu ülkeyi berbat etmeyin

0|0
    0|0
    • Kürt olduğunu biliyorum sorumu iyi okursan bunu bilinçli olarak öyle sordum. O bir İslam Devleti komutanıdır

• Hz İbrahim kürt mü? Yok artik. Hz Muhammedin dedesinin dedesi. Aradan 3-5 asır geçiyor. Bu insanlar harbinden manyak. Ya toprak için ölür toprak için geberir. Toprağa girer sonunda en çok istediği toprak ya. Eh iste devamı toprağa girdikten sonra neler yapacak. Hesap garson diyecek hali yokya. Melekler bey efendi ya da hanfendi sen zahmet etme biz sana hesab defterini getiririz. Önemli olan Allah karşısında affedilecek kadar sevap kazanıp onu paraya çevirip cennete girebilecek kadar bir durumun var mı onun hesabı verilir ona...

• katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 9

• Şu veya bu, ben İslam'a yaptığı hizmete bakarım.

1|1
    0|0
  • Kesin bir şey yok. Türk-Arap-Kürt tartışmalı

0|1
    0|1
  • www.ensonhaber.com/...etti-vurgusu-2015-05-25.html

su haberden sonra kendimden şüphe duymaya başladım. çok tedirginim şu an ben bile kürt olabilirim.

0|0
    0|0
    • neden tedirgin oalcaksın ki? Müslüman olan fark eder mi Türk Kürt Arap?

• Aslında ironi yapmıştım ama benim için farkeder kardeşim. ben Türklüğümle mutluyum. Baskasina saygi duydugum surece de kimseyi ilgilendirmez bence.

• neyse ben seçmediğim birşeyden övünecek değilim

• cennetin krallığı filmi izlemediyseniz tavisyem olsun o zaman

1|0
    0|0
    • izdelim bütün haçlı savaşlarını sus olmadığı için kaybetmişler gibi gösteriyor :D

• genel söylemiştim sana değil :D yine de film hoşuma gitmişti

• Selahaddin-i Eyyübi Kürttür sağa sola çekmenin anlamı yok babası belli dedesi belli

0|0
    0|0
    • babası belli dedesi belli ama yetiştirildiği ortam Kürt değil. Arapların içine Türk Komutanlarla beraber gitti Halifeye hizmet etti

• soruda kürt kelimesi geçmiyor. tabi ki o dönem islamı temsil eden bir liderdir ama bu kürt olduğu gerçeğini değiştirmez.

• çok haklısın

• Hangi ırktan bilmiyorum ama cennetin krallığını izle acaip karizma orda selahattin eyyubi

0|0
    0|0
  • Haklısın. ..

0|0
    0|0
  • Arap Kürt ya da Türk tartışmalı.

0|0
    0|0
  • kürt

0|1
    0|2
Yükleniyor...