Albert Einstein sizin için bir dahi mi yoksa bir gerizekalı mı?

"Sakın sana kötüsün diyenlere aldırma,bana da gerizekalı dediler,atomu parçalayıp ellerine verdim." ve Einstein atomu parçaladı peki bir nükleer savaş ile insanoğlunun soyu tükenirse bu durumda Einstein ne olur?

0|0
16|12

En İyi Kız Görüşü

• tabiki dahi,biz valla integral almayı hocalardan zor öğrendik.eınsteın on altı yaşında diferansiyel,integral,analıtık geometriyi öğrenmiş:)adam sadece nükleer olayı açıklamamış ki,fotoelektrik etki,brown hareketleri,ya bir çok alana katkısı var.abad nin tabi bomba geliştirmesine katkısı olmuş,mektubunun katkısı olmuştur buyuk ıhtımal.uranyum araştırması ve zincir reaksıyonları araştırmasını önermiş,keşke demeseymiş ama:)

0|0
    0|0
    • abad yazmışım ya:)ABD olcaktı.eınsteın dıyınce heyecan yaptım bk:)

Kızlar Ne Diyor 15

• Dahi.Hayallerini,amaçlarını ,umutlarını insanlara değil kendi kalbine ve inancına bağlamış.Bu çok güçlü bir kişi olduğunun göstergesidir.

0|0
    0|0
  • tabikide düşündüklerinden ve hedeflerinden asla vazgeçmeden hedefe kilitlenen ve en sonunda başarılara imza atan bir bilim adamı...

0|0
    0|0
  • Kendisi dahidir. Lakin ben Nikola Tesla hakkında bilgi sahibi olduktan sonra Einstein ın yanında çok az kaldığını düşündüm halada öyle düşünüyorum. Bu dünyadaki her şey kötü amaçlar için kullanılabilir. Bu yüzden kendisine gerizekalı denemez.

0|0
    0|0
  • Dünya için bu kadar çalışma yapmış ,emek vermiş bir insana gerizekalı diyemem asla

0|0
    0|0
  • bnce kesnlkle bi dahi .. yüzeysel olarak baktığımızda adam kaç yıl önce ölmüş hala herkes adını ne yaptığını bılıyo şu an bunu konuşmamızı sağlattysa bnce gerizekalı olsada O BİR DAHİDİR

0|0
    0|0
  • adam epey bi geç konuşmuş evet..ama konuşmaktan çok yapacak işleri vardı..ondan..

0|0
    0|0
  • Albert Eınstein bir dahidir :)

0|1
    0|0
  • Sen Eınsteın'nın bunun üzerine ne dediğini biliyor musun?

0|0
    0|0
  • dahi bence

0|0
    0|0
  • bir amca

0|0
    0|0
  • Dahi dahi.

0|0
    0|0
  • adam daha ne yapsın, ona gerizekalı diyenler utansın.. !

0|0
    0|0
  • dahiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

0|0
    0|0
  • onu eleştirecek adam önce ortaya en basitinden bir buluş atsın ortaya sonra eleştirsin bence

0|0
    0|0
  • Zamanin goreceli oldugunu kesfetmeseydi butun sorularim cevapsiz kalcakti. Tesekkur ediyorum kendisine burdan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Şahsen ben zeka denen kavrama inanmıyorum. Peki zeki,dahi bunlar ne o zaman abi derlerse :

Einstein bu kadar iyi ise çok etkili çalışan yaratıcılığı ve hayal gücü bunun vesilesidir. Bunları kendisi söylüyor adam.

İnsan beyni küçüklükten itibaren sınırlamalar,trajediler,engeller,baskılar,dayatmalar ile dolu ise o beyin zaten kapasitesini köreltir. Her şey küçükken başlar. İnsan 7 yaşına kadar bilinçaltının etkisinden çıkamaz.En kritik nokta budur.

Albert Einstein , hayal gücünü iyi kullanan başarılı bir bilim adamı idi. Nazi baskısından Amerika'ya kaçıp yine Almanya'nın sonunu getirmiştir. Ancak atom gücünü bulması ne amaçlıdır bilemem . Sonuçta bir buluş.

0|0
    0|0
  • Atom bombasının babası Julius Robert Oppenheimer olduğundan, nükleer savaş için ona gideceksin Einstein'a değil.

0|0
    0|0
  • Albert Einstein bir dahi belki gerizekalı ne demişler dahilik ile delilik arasında incecik bir çizgi vardır bu herifte bir orta yolu bulamamış :D

0|0
    0|0
  • Einstein zeki değil bizler aptalız.

0|1
    0|0
  • Şu herifin bulduğunu bir füzeye montajlayayım atayım diyen gerizekalı değil einstein gerizekalı..

Pekala insanoğlu..

1|1
    0|0
  • Dahi olduğu kesin. Onun zekasının yarısına bile sahip olamayan gerzekler ise tabiiki çamur attılar..

0|0
    0|0
  • Einstein bulduysa insanlar bunu kötüye kullansın diye bulmadı herhalde. Ona bakarsan ekmek bıçağıyla adam da kesen var şimdi kesici aletleri bulanlara da mı fatura keselim ? :\

0|0
    1|0
  • 1|2
    0|2
  • Einstein atomu nükleer bomba yapsınlar diye parçalamadı. Bana göre dahidir aynı inancı paylaştığım yüce insan.

0|0
    0|0
  • Mantıklı soru sor arkadaş. İnsanoğlunun soyu tükenir mi hiç tükense bile einstein mı gelecek akla döt korkusundan.

0|0
    0|0
  • adam açık açık dünyadakı herkes mal diyebiliyorsa :D ben ona dahi demem

0|0
    0|0
  • albert Atomu parçalarkeb dünyanın bu hala geleceğini düşünmemiştiki nasıl düşünsün

0|0
    0|0
Yükleniyor...