Niye Türk filmlerini dışarı satamıyoruz?

ülkemizde sinemada drama önem verdiğimiz kadar korku,gerilim,aksiyon filmlerine önem verilmiyor kaliteli komedi az yapılıyor, kısacası filmlerimizi niye kalitesiz yapıyoruz? Bence aksiyon filmi çekecek olan yönetmen askerlik, savaş sanatları, dövüş ve silahlardan bi bok anlamıyor oyuncuda öyle ve filmleri parayı düşünerek yapıyorlar.peki sizce

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• araplara satıyoruz dizi ve filmleri, içinde berdan mardini olsun, özcan deniz asmalı konak olsun, polat falan satıyoruz. Çünkü bir ORTADOĞU ülksiyiz, üzerimize sinmiş arap kültüründen kurtulamıyoruz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• :/ ülkemizde yapılan güzel filmleri göstersene bi bana! bizde ya komedi yada dram oluyo . komedide komedi olsa absürt komedi :/ allah aşkına sadce küfür etmeyle komedi mi olr ? dram namınada bi bok yok hem artık baydı hep aynı buluşiamayan çiftler...

0|0
    0|0
    • evet yönetmenler para kaldırmak için film yapıyorlar artık

• e bizim türk halkıda sorunlu küfür edilince oo en komik film seçiliyo herfler gişe rekoru kırıyo

• :D:D:D yok toparlayamıcam..hala gülüyorum...

0|0
    0|0
  • çünkü ; bizim filmlerimiz çok saçma. arada tek tük güzel filmler çıkıyor.

0|0
    0|0
  • Dizilerimizi araplara satıyoruz. Umutsuz Ev Kadınları çok fahiş bir fiyata satılmış.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet katılıyorum.. Ucuza iş yapayım çok para kazanayım. Tipik yoz esnaf zihniyetiyle sinema bu kadar oluyor.

0|1
    0|0
  • Türkiye'yi bu kadar büyütmeyin. Biraz gerçekçi olun. Nasıl satacaklar ? Kim sikler Türk filmlerini ? Bu kadar düşmanlık varken.

0|0
    0|0
  • Ben bir türküm 10 yaşımdan beri kolay kolay türk filmi izlemem çoğu kişi benim gibi, ilk bize satsınlar dışarıya gelir sıra.

0|0
    0|0
  • Bir avengers' a karşı tarkan+kurt v battal grubuyla katılsak yarışmaya şansımız nedir? Yada bir godfather' a karşı kadir inanır bize ne getirir kaç yıldız toplar ne rank alır..

0|0
    0|0
Yükleniyor...