Evlenirsem eşim bana bu dansı yapmalımı?

bizden para istiyorsunuz yakışıklı olmamızı istiyorsunuz o zaman bende bunu istiyourm

Güncellemeler:
EVET!!! kadınlar kıskançlıklarını gene gösterdi erkeklerden herşeyi istiyorsunuz ama eşinin istediğini yapmıyorsunuz yani hep siz olacaksınız şaşırtıcı tabiiki bunu yapmasada olur ama içinizdeki ergen konuşmaları açığa vuruyorsunuzya şeytanlar sizi aslında türk erkekleri sizle sadece gönül eğlendirmeli evlenmek için yurt dışına gitmeli o zaman bizim kıymetimizi anlarsınız zaten benim içinde olacak o

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmama gibi bir lüksü yok dediğin gibi her şeyi istiyorlar o zaman böyle taş gibi fizikleri olacak, doğumdan sonra bile sarkmayacak ve kullanmasını bilecekler. Yoksa boynuzu yer otururlar aşağı :D

0|2
    3|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Kolay

0|1
    0|0
  • bu kafayla elini skmeye devam edersin dostum. yruma bak.

2|1
    0|1
    • Yapmama gibi bir lüksü yok dediğim gibi her şeyi istiyorlar o zaman böyle taş gibi fizikleri olacak, doğumdan sonra bile sarkmayacak ve kullanmasını bilecekler.

• ama tipine baktım tırt :))

• Saldırıya geçtiğine göre zoruna girmiş olmalı :)) Paran çoksa birde beyin al abim. Taşkafan kabul eder mi bilmem ama tüm bunlardan önce ihtiyacın öncelikle bu :))

• Yapmasın

0|0
    0|1
  • ne adamlarsınız la

0|0
    0|0
    • gerçekten gizli olmadığın için eksi vermedim neden acaba

• neden aşağıdaki yorumu kopyaladın

• çok gerçekçi geldi ve onu eig seçeceğim

• Öğrensin yapsın bu senin fantazin bize ne bundan.

0|1
    0|0
  • yahu eşin bu senin yapabilir yorumları okudumda yok kerhane yok şöle yahu eş diyo helaliniz yani af edersiniz ama eşinizin gözünü doyurmazsanız harama yönelmez mi bence yapabilir kendine kadında erkekde bakmalı sadece bayan için geçerli değil her ikiside dikkat etmeli aksine evlenince daha çok dikkat etmeliler..

0|1
    0|0
    • ikinci eig olsaydı sana verirmdim eig akıllı bir yorum

• Rabbim hakkımızda hayırlısını nasip etsin.

• amin inşallah

• türkler evlenince dans etmezler. kilo alıp otururlar.

0|1
    0|0
    • dürüslüğüne artı verdim
      Yapmama gibi bir lüksü yok dediğim gibi her şeyi istiyorlar o zaman böyle taş gibi fizikleri olacak, doğumdan sonra bile sarkmayacak ve kullanmasını bilecekler.

• güzel teklif. sadece gezme varsa. ama çok uzak. ben trabzondayım

• 1 uçak 1 saat 25 dk da yanımdasın :))

• bunları kaşarlar yapar eşinle bunlara gerek kalmaz

1|1
    0|0
    • Yapmama gibi bir lüksü yok dediğim gibi her şeyi istiyorlar o zaman böyle taş gibi fizikleri olacak, doğumdan sonra bile sarkmayacak ve kullanmasını bilecekler.

• kerhaneden biriyle evlen o zaman

1|0
    0|2
    • zorunamı gitti

• hee

• Yapmama gibi bir lüksü yok dediğin gibi her şeyi istiyorlar o zaman böyle taş gibi fizikleri olacak, doğumdan sonra bile sarkmayacak ve kullanmasını bilecekler.

• git gelecekteki eşine söyle

0|0
    0|1
    • zorunamı gitti

• o zaman öyle birisini bulman dileğiyle amca iyi günler

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...