Tercihiniz para mı sevdikleriniz mi?

Şirketiniz size; bundan sonra istanbul dışında küçük bir kasabadaki iş için 5 yıllık görevlendirse ve iyide maaş verse(3000 tl gibi) sizin kararınız ne olurdu?

Ailenizden arkadaşlarınızdan istanbulunuzdan kopar mıydınız?Yoksa iyi para biriktiririm gerisi benim için önemli değil mi derdiniz?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu daha çok gidiceğim yere bağlı olurdu sanırım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• başlığı okuyunca tabi ki sevdiklerim dedim

ama iş içinse bir zahmet gideyim yani. tabi tıp istiyorum umarım maaşım tahmin ettiğim gibi olur da istediğim yerde görev yaparım

0|0
    0|0
  • ben giderdim çünkü burdada bağlayan bişey yok

gerçi senin varmış ama h içi yoğunluk iş yorgunluğu geçiyor zaman hafta sonuda kendınwe bıraz zaman ayırmak ıstıyorsun temızlık evın işlerı bı yere cıksan trafık kalabalık çokta cazıp degıl yasanılabılcek turdense gıt gor derım zorlanırsan ılk baslarda h sonu gelırsın sevdıklerının yanına

0|0
    0|0
  • Sevdiklerim

0|0
    0|0
  • koparım zaten 3000 tl maasım olsa arada ziyarete giderim yani

0|0
    0|0
    • Anladığıma göre çoğumuz geçim derdine düşmüşüz.Sosyal olmasakta ailemizden sevdiklerimizden 4-5 yıl uzakta olsak önemli değil diyoruz... :))

• onlarıda alırım yanıma öyle maaşım olsun :)

• kasabanın konumuna bağlı, hoşuma gidecek bir yerse gidebilirim. arkadaş aile falan yalan zaten yalnızız.

0|0
    0|0
    • Sosyal hayatı sıfır olan bir yer..İstanbuldan oralara gitmeyi ve uzun süre kalmayı tercih edermisiniz?Ayrıca istanbuldada 2000 tl alıyorsanız şayet..

• giderim, 5 yıl olmasa da 2-3 yıl olabilir. kendimi oyalayabilen birisiyim. ayrıca sosyal hayatı olmayan birçok yer var ama minibüsle yakın şehirlere gidiliyor. hani bahsettiğin yer uzayda değilse, sosyal yaşamdan tamamen uzak olmuyorsun.

Erkekler Ne Diyor 8

• Buna benzer bir durumdayım. Gideceğim yerde havaalanı olsa gidecektim çünkü günübirlik de olsa gelip aileni görebilirsin ara sıra. Ama uçak olmadığı için kabul etmedim.

0|0
    0|0
  • 5 yıl katlanırdım .

0|0
    0|0
  • uzağa gitmem sevdiklerimle görüşmeme engel değilki hem 3000 lira maaşım olursa sık sık atlar gelirim :P

0|0
    0|0
  • işim sonuç da giderim

0|0
    0|0
  • hayatını kazanmak için bu durumda olan binlerce insan var. bu sevdiklerinden ayrı kalman anlamına gelmez ki?

0|0
    0|0
  • hiiç düşünme aga bas git.. millet başka kıtalara gidio para için...

0|0
    0|0
  • aylık 3000se aynı teklifi ben ona yapayım.

günlük 3000se anlaştık.

0|0
    0|0
  • bn kopmazdım

0|0
    0|0
Yükleniyor...