Yönetmen olsaydınız, ne tür film çekerdiniz ve neden?

yönetmen olsaydınız, ne tür film çekerdiniz ve neden?

0|0
25|60

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan olmanın ne kadar zor olduğu..

Baksana şöyle bir.. En özgürüz, rahatız diyebilen insanlar bile, hırs, şehvet, kıskançlık, iki yüzlülük gibi şeylerle tutsak edilmiş halde. Elinde olmadığı halde hem de..

Toplumsal ahlak anlayışı var bir de.. Yani, sen doğarken, sana default olarak eklenmiş mekanizmalar sayesinde toplumdan soyutlanıyorsun.. Misal, insana dair en yalın hislerden biri olan öfkeyi ele alalım.. En kaba tabirle biri senin canını acıtıyor ama senin gidip bu birinin ağzını burnunu kırması suç oluyor. Bir de, bir insanın yıllarını çalmak suç değil de, parasını çalmak suç mesela. Ceza çekmen gerekiyor.. Ama yılları çalınan insan kimsenin .kinde değil.

Şimdi, bu en tutsak halinle, bir de dinin emrettiği gibi kendini tutup itaat etmek zorundasın bir de. Sınanıyormuşsun çünkü..

Alt tarafı aciz insanoğluymuşuz

..ve

Yaratılan en donanımlı, en akıllı yaratık mışız..

Karar verin .mına koyayım.. İnsan aciz bir yaratıksa, hep bir elden sıkıştırmayın köşeye. Ha yok, yaratılan en kaliteli canlı ise abuk-subuk norm ve parametreleri dayamayın durduk yere..

Al sana film senaryosu işte. Hatta uzat don lastiği gibi. Twilight falan .ok yesin yanında.. Paraya da para demezsin işte, ne güzel..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• macera-aksiyon-bilim kurgu-tarih bunlardan olurdu sanırım. seviyorum böyle filmleri. romantik komedi gibi çerezlik filmler benlik değil. oldu mu ses getiren filmlerden olacak :D

2|2
    0|0
  • Macera -gerilim -polisiye arasıra da fantastik kurgu

0|1
    0|0
  • gerçekleri her zaman.ödül kaygım olmazdı

0|0
    0|0
  • Demokrasi kavramını analiz eden bir film.Herkese demokrasiyi.

0|0
    0|0
  • Kişisel bakım belgeseli çekerdim, bilgi kirliliği ve bilinçsizliğin en çok olduğu konulardan biri.

0|0
    0|0
  • Victoria dönemi İngilteresinde geçen entrika ve dram dolu bir hikaye. Dönem filmlerine ayrı bir hayranlığım var.

0|0
    0|0
  • Çok ürkütücü bir korku filmi yada salya sümük ağlatıcak bi aşk filmi. :) Psikopatlık parayla değil ya.. :)

0|0
    0|0
  • psikolojik o tür filmleri seviyrm

0|1
    0|0
    • ooo bu arkadaş uzun bir aradan sonra aramıza dönmüş hg.

• bende çok severim varmı tavsiye edebileceğin

• evet arada bir geliyorum eskiraki hb nasılsn bakaym :) pump göz gzldi mesela beğenr msn bilmyrm

• Dini bir film çekmek istiyorum. Dünyanın acınası halini anlatmak için.

0|3
    0|1
  • happy tree friends diye bi çizgi film var işte onun yönetmeni ben olaydım keşkeee

0|0
    0|0
  • Yönetmen olsam fantastik bir film çekerdim.Nitekim insanlar çok realist,biraz ufuklarını genişletirdim.

0|0
    0|0
  • polisiye bi film olurdu heral de dedektiflik ruhum saolsun :)

0|0
    0|0
  • tanıtım filmleri çekerdim. ilgimi o çekiyor çünkü. eğitici ve öğretici

0|0
    0|0
  • sosyal içerikli filmler çekerdim

0|0
    0|0
  • savasla ılgılı yada ataturkle ılgılı cekerdım..

0|0
    0|0
  • bilimkurgu fantastik

içine birçok şeyi, duyguyu boyut ötesinde yedirebilirim

0|1
    0|0
  • gerilim filmi... bayilirim :))

0|0
    0|0
  • psikolojik gerilimli intikam filmi

0|0
    0|0
  • bilim kurgu

0|0
    0|0
  • Güncel konulara uygun belgeseller çekerdim :))

0|0
    0|0
  • Korku dram aksiyon seviyorum ya 3ü 1 arada belki insanlara mesaj ilete bilirim

0|0
    0|0
  • Depresyondaki bi insanın hayata bakış açısını film yapardım

0|0
    0|0
  • Uzaklara bakmalı.

0|0
    0|0
  • Polisiye değişik ölüm şekillerini içinde barındıran insanın kanını donduran cinsten

0|0
    0|0
  • Dram.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 59

• Vurdulu kırdılı aşk filmi...sadasdasd (p*rno...asdasdsa) şaka şaka.

bilimkurgu fantastik...

şimdi insan ruhları aslında bu bedende konak...aslında başka bir boyutta hepimiz kanatlı birer savaşçıyız, kimimiz kötü kimimiz iyi, irgün birden o kapı açılıyor (stargate tribi ama doğal bir olaylar silsilesi gibi-21 aralık uygundur-zaman az proje masraflı-profesyoneller gelsin). Şimdi bu yanış olduğu an herkes biliyor kim iyi kim kötü, kim hangi klandan, rütbeler ne..her neyse, tabi insnalar aynı an dönüşmüyor, dünyada ki o dönüşüm ve kaos dönemi, düşünsene ülke sınır siyasi herşey altüst...önce dönüşemeyenler bu kaos evresine silahla müdahele ediyorlar, kahramanımız melez ve aslında kötü doğmasına rağmen efsane de iyiye dönen kişi, aslında biz onu bilmiyoruz o da kötü sanıyor kendini, herneyse...asdasdasda

1|0
    0|1
    • ne dedim de eksiledin gerizekalı eksici, 1 sayfa yazmışım okudun sanki dingil... soran kusura bakma

• abi patlamalı çatlamalı bi film yapalım diyorum ne dersin ?

• Aslında kanatlarım var ve uçabiliyorum ve bıngıl vücudum mystıque gibin :))

• Sıradan bir çocuğun, sıradan bir hikayesini ele almak isterdim. Uzun bir film olurdu, 3 saatten fazla sürmesi olası. 2 part şeklinde yapılabilir.

Filmde ne müzik olurdu, ne de ses yahut ışık efektleri. Insanlar bunu izlediklerinde film değil, sıradan bir çocuğun, sıradan bir hayatını izlemiş hissetmelerini sağlardım. Çünkü hepimiz sıradan insanlarız. Bu filmi izleyenler aslında kendilerini izlemiş olurlardı.

Ayrıca filmi de birincil bakış açısıyla çekmek isterdim. Film kahramanının gözünden. Onun gördüğü gibi, onun hissettiği gibi.

Zamanında bayağı dusunmustum bunları, buraya döktüm vallahi. Yine yazdık uzun uzun.

1|0
    0|0
  • tarihi filmler

0|0
    0|0
  • Bir karınca kolonisini çekerdim 100 200 bölüm kadar.

1|1
    0|0
  • Birileri hoolywood ile afganistana vietnama sovyet rusyaya siyas mesajlar verip propaganda yapıyordu başarılıda oluyordu hepiniz amerikalılar iyidir iyi insanlardır demediniz mi dediniz..Bu ülkenin propagandasına hizmet edecek bir tane adam gibi yönetmeni yok çıkaramadı..Ben yönetmen olsaydım 90 95 yılları arasında pkk ile dağlarda verilen mücadeleyi 70 lerde kıbrıs barış harekatı için adaya yapılan askeri çıkarmayı kardak adası için sat komandolarımızın gece yarısı çıkarmasını ve bunun gibi hiç bir ülkenin tarihinde olmayan hiç bir ülkeye nasip olmamış kahramanlıkları anlatan filmler üretirdim..Rambo rocky bizden daha çok çıkması lazım..

0|0
    0|0
  • Belgesel çekerdim ben araştırmacı ruhumdan dolayı.

1|0
    0|0
  • kesinlikle psikolojik korku filmi cekerdim ve buram buram tarih kokan filmide cart diye sonu olmadan bitirirdim :)))

0|0
    0|0
  • Tarihi veya bilim kurgu çekerdim sırf sevdiğimden..

Para için yapacaksam romantik komedi veya p*rno..

0|0
    0|0
  • Kimisi 27 numara diye film yapmış, kimisi 1408 numaralı oda diye film çekmiş, bende 31 diye film çekmek isterdim, nedeni ise halk arasında çok popüler olması öyleki bu numara ingiltere kıraliçesi elizabetle özdeşleşmiş halde, eminim gişede iyi hasılat yapar, bu verdigim örneklere dayanarak universal bir film olacagını ve herkezin arşivinde bulunmasını istayecegini düşünüyorum :)

1|0
    0|0
  • insan doğasına dayalı fimler psikoljik,dram,duygusal filmler

0|0
    0|0
  • Yönetmen olsaydım zenci filmi cekerdim aksanları hoşuma gidiyor :D

0|0
    0|0
  • komedi uyar bana

0|0
    0|0
  • Kara mizah-Çünkü o kadar çok malzeme var ki ülkede, asla eskimez vede ilkpartı vol.1000 der geri doğru sayardım, 999-998-997-996... 0 'da yani son bölümde de kendi kafama sıkardım.

0|0
    0|0
  • zenci filmi cekerdim yow :)

0|0
    0|0
  • Siyaset konuları içeren bir film çekerdim.Tüm dünya hükümetlerine taş atardım.

1|0
    0|0
  • Kendi hayatımı filme çekerdim. Çünkü 16 sene öncesine kadar hasta ve zavvallının tekiydim.20 yılım hastanelerde geçti.

0|0
    0|0
  • gerilim filmi çekerdim. gerilimi eline satırı alıp önüne geleni doğramak olarak gösteren yönetmenlere ders olsun diye. yada amerikan filmi çekerdim. onlar james bond ta nasıl bizi saçma sapan gösterdilerse bende onları öyle gösteririm.

0|0
    0|0
  • yönetmen olsam türkiyeye yeni film ler getiririm avrupadan alıntılar yaparaktan. vampir-zombi-kurtadam-serikatil-sihir- bu tarz seyler cekerdim. Çünkü türkiyede filmin f sinden anlayan 1 tane yonetmen senerasit yok arkadas .

0|0
    0|0
  • Bir biyografi filmi düşün içinde dram duygu olan ama sonu güzel öyle bir şey.

Ya da Macera filmi çekerdim tek tek aklımda olan ülkeleri kapsayan. Bunda macera var eğlence var.

Ya da Fantastik bir film çekerdim bunun içinde doğa ve doganın tamamı.

Pskoloji filmide olabilir delilerin akıllı akıllıların koyun oldgunu gösteren.

0|0
    0|0
  • Tür olarak :Fantestik

Konu olarak : Cennetten kovulan bir meleğin dünyayı tanımaya çalışması ve bir insana aşık olması olabilir.

0|0
    0|0
    • Fantastik de neymiş onun aslı Fantestik . ghcjghkfghkfhgkfdfgdhdgj :D

• bilim-kurgu içeren fantastik tarihi filmler..

örn: yüzüklerin efendisi,cennetin krallığı,fetih

(Not: fetih dedim ama o filmi beğenmiyorum.. gerçek anlamda çekerdim. )

0|0
    0|0
  • bilimkurgu- sevdiğim için

0|0
    0|0
  • Geçmiş Tarihimizi Doğru Bir Şekilde Anlatan Bir Film Çekerdim.

Çünkü:İnsanların Grcmıs Tarıhımızı Dogru Ogrenmesı İcin Boyle Bir Proje Yapardım.Artık Tarıhımızı Duzgun Anlatan Fılm Bulmak Sart.

0|0
    0|0
  • Doğruları anlatan yakın tarihi çekerdim, kitaplarda yer almadığından çoğu kimsenin malumatı olmadığından...

0|0
    0|0
  • belgesel yada bilimkurgu

0|0
    0|0
  • Kesinliikle psikoloji ve dram çekerdim konusda aile olurdu yada bırakıp giden babalar olurdu sonrasında buyumeye çalısan erkek çocukları olurdu :I

0|0
    0|0
  • kendi filmimi yazarım hayatım macera dolu hatta başrolde oynardım :)

1|0
    0|0
  • korku filimi çekerdim içinden çıkılmaz bir senaryo yazardım bi de katil atardım ortaya gerilimi biraz yükselttimmi katil artık yönetmenmi acaba diye düşünceler çıkardı izleyenlerimden :))

0|0
    0|0
  • AŞK filmi çekerdim.. nasılsa eninde sonunda izlenir..

0|0
    0|0
  • Animasyon Filmi çekerdim..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29
Yükleniyor...