Mood changer - ruh halinizi değiştirebilen - şarkılar önerir misiniz?

Mood changer - ruh halinizi değiştirebilen - şarkılar önerir misiniz?

Herkesin vardır böyle şarkıları. Dinleyince bir anda modunuz değişir.

P.S. : İlla hüzünlüyken neşelendirecek değil, neşeliyken karanlık taraflara baktıracak şarkılar da olabilir. This is a two way street yani

0|0
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Empyrium - ode to melancholy

link

Metallica - Wherever I May Roam

link

nil burak - çok seneler geçti

afroman - because i got high

duman - aman aman

luxus - romantizma

aklıma gelen bunlar

0|1
    0|0
    • vay nerelerdesin pollux ya?

Metallica - Wherever I May Roam çok severim bir ara melodilerimdendi halen arada atıyorum birilerine.

afroman zaten bomba :)

thanks bro

• Son 2 haftadır çok meşgulüm. Kpss tercihi niyetine bi' internete girebildim.Girmişken de buraya takıldım biraz. Bir süre daha böyle gider. Sen de sağ ol :)

• eyv bro :) sorunun hatrına şarkıları bir daha dinlemek lazım :)

Kızlar Ne Diyor 12

• link ve link bu iki şarkı beni her durumda neşelendirebilir herhalde :D (Şarkılarla ilgili bilgi:İlki içinde heavy metal sözü geçen ilk şarkı ve Easy Rider isimli filmin soundtrackidir.İkincisi ise klibi yüzünden özellikle eğlendiriyor beni, kızların klip sonunda koşup bizimkileri geçip de Bon Joviye sarılmalarını hatırladıkça gülerim hep, şarkının beni asıl eğlendiren kısmı bu herhalde :D )

Hüzünlendirenler ise link , link , link , link İlk iki şarkının sözleri melodisi çok ayrıdır özellikle sözlerine bayılırım.3.şarkıysa Petrucci abimize duygusuz diyenlere bir yanıt.Sonuncuya hiç gelmiyorum, gelemiyorum (sonuncudaki Salvador Dali tabloları <3 ) :))

'' Extinguished by light I turn on the night

Wear its darkness with an empty smile'' :))

0|1
    0|0
    • ilk ikisi ve ozellikle dali sever oldugumdan sonuncusu cok hos geldi. sagol niph. favorilere aldim bile

• sana ozel bir tane atayim niph ne demek. amerikalilarin cok guzel bir sozu vardir heryere uyarlanabilir

herkes esittir ancak bazilari digerlerinden biraz daha esittir

link

bunu dinlerken gulumsemeyen bizden degildir aahaha

• Aaaaa çok severim ben bunuuuu hahahha :D :D söz güzelmiş ayrıca da :D

• link Hobaaa :D

link :S :S

0|1
    0|0
  • link guzel hissediyorum

0|1
    0|1
  • Kurtarıcı şarkım link

Hani böyle pes edersin ya bazen ilk sana eşlik ederken ışığı gösteriyor bende bu müzik.

0|2
    0|0
  • link

2:15 ten sonra dans edelim.

0|1
    0|0
    • tek sarkida isi bitirdin hakikaten bravo. kendi icinde mood changer bu ya, dinliyorum su an.

• 0|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • ben çok seviyorum bu hatunun sesi bana iyi geliyor ya. danke

• She is the Dark

1|1
    0|0
  • volkan konak - ayletme beni

0|1
    0|0
  • sezen aksu-hasret... anında melankolik etki

the pierces- secret... insanın içini gıdıklıyor

0|1
    0|0
  • Borgore-Desicions

Katy Perry'nin ve Beyonce'nin/özellikle broken hearted girl) neredeyse tüm şarkıları ♥

0|1
    0|0
    • thanks gizli. katy perry severim zaten

• Ne güzel :)

• Yasmin levy- me voy dinlemelisin

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• İngilizcenin iyi bir seviyede olduğunu düşündüğümden dolayı yabancı iki adet şarkı paylaşmak istiyorum, beni benden alır bu şarkılar!

Neşelendirecektir, garanti veriyorum:

link

Bir de bu var, sözleriyle güç verir!

link

Başka bir yerde, başka biri olmak için, örneğin pariste pencereniz efyel kulesine bakan bir otel odasında olmak istiyorsanız:

link

Hüzüne boğulmak, ünlüdür aslında. Herkes boğulur bu yağmurda:

link

Benden bu kadar. Biraz Jazz'cıyımdır. Umarım hoşuna gider.

0|2
    0|0
    • İki tane paylaşacağım demişim, kaç tane paylaşmışım yahu! ehe.

• ilkini severim zaten. dordu de iyiydi bence sagol iki yerine dort vermen yerinde olmus bence

• link

link

link

link

link

link

link

Şimdilik bunlar aklıma geldi..

0|2
    0|0
  • 2|1
    0|0
    • thanks, hazret

• bir an ardıma dönüp baktığımda salyongoz misali pırıltılı bir yaşanmışlığın izlerini görmek istiyorum.manidar bir şey gibi duruyor ama benimki elbise koluna silinen sümükten farksız.görmediğin anda bile varlığını bilmek gibi rahatsız eden bir şey.bir nevi gök kuşağının yer yüzündeki lekelenmiş hali de diyebiliriz.benzer renklerin bulamacı.kaynağında bir küp altın yerine tipsiz bi hayvan duruyor.ohhh rahat geldi lan burası yazmaya devam mı etsem napsam kjnbfksbnfdjsbdfgdsffghdfghdfg

• adjklkjadlkjalkd

yazı bölümü açılana kadar yazılara burada devam et hazret. ben hem host u hem müşterisi olurum yazılarının

• link Her daim değiştirir halimi ruh babında.

0|1
    0|0
  • From My Own List

Amy Macdonald - L.A.

Angels And Airwaves - The Adventure

Biffy Clyro - Many of Horror

Eagle Eye Cherry - Save Tonight

Gypsy Kings - Bem Bem Bem Maria

David Bowie - Modern Love

Donavon Frankenreiter - Lovely Day

Bon Iver -- Flume

Beirut - Elephant Gun

Coldplay - Viva La Vida

Buena Vista Social Club - Chan Chan

Buena Vista Social Club - Candela

Glee Cast - Halo Walking On Sunshine

Glee Cast - True Colors

08.Dave Metzger - Kodas Wish to the Spirits (Score Version)

09.Dave Metzger - I Love You Too (Score Version)

Guns N Roses - Mr. Brownstone

Guns N' Roses - Paradise City

Chiddy Bang - Opposite Of Adults

0|2
    0|0
    • henuz hepsini dinleyemdim arada bildiklerim de var, tesekkurler liste icin

• 0|1
    0|0
  • mp3 ümü sana mı hediye edeyim? olmaz. sinirli misin? master of puppets. duygusal mısın? still loving you. hüzünlüsün ama neşelenmek mis istiyosun? dance of death. o an uçup dünyadan kopmak mı istiyosun? carnival of rust. abi bildiğin 800 şarkı var. sıralama sürekli değişiyo karışıyo falan her şarkıda farklı bi ruh haline bürünüyorum. duygusal bukalemun gibiyim.

0|1
    0|0
  • link

bu sıra bu :)

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • empyrium-lovers grief

Helloween-a tale that wasnt right

anathema-one last goodbye

Him-gone with the sin

Pink floyd-hey you

Bunlar adamı bayıltan, seviyorum uleeeen diye bağırtan, ağzına .ıçıyım böyle dünyanın dedirten,

1|1
    0|0
  • 0|1
    0|0
    • eski ama ben bu sarkıyı ingilizce ögrenmeden cok sevmıstım. hep cocuklugumu lıse askımı hatırlatır

• thanks bro

• 0|1
    0|0
    • thanks road bir zamanlar metro fm sabah aksam caliyordu bunu ya da bana denk geliyordu hep

• Klibide extra mutluluk hissiyatı veriyo :)

• 1-2 gün önce bu kıza ölünür gibisinden gibi bi konu paylaşılmıştı burda.ordan kızın furkana videoya aldığı konuşmasını izlerken arkadan çalan müziği çok çok beğendim.alın sizde dinleyin.

link

0|1
    0|0
  • link Murat yılmaz yıldırım - Hüzün kovan kuşu yazılabilecek en iyi şarkı sözü dinlemeyenler dinleyebilir dinlenebilir

0|1
    0|0
  • Al sana en iyi mood changer !... Kardeşler; ağlamak istediğimde Kur'an dinlerim. En etkili sestir.(veya esmaül hüsna ya da sabah ezanı,saba makamı) Etkilenmezseniz, o sizin katı kalbinizdendir... Bir süre sonra bi daha deneyin :)

0|1
    0|0
  • link bide buna bak :D

0|1
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • katatonia - unfurl özellikle kızlara dinlet ruh halleri sana doğru yönelir

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Seal me

1|0
    0|0
  • Mc MEDUSA cennet ve cehennem parçası muhteşem...

0|1
    0|0
Yükleniyor...