İdam geri gelmeli mi ? Gelmemeli mi ?

İdam sizce geri gelmeli mi arkdaslar bence gelmeli neden diye soracak olursanız ?çünkü bakıyorsunuz daha küçük yaştaki kız çocuklarına yapılan taciz olsun tecavüz olsun. bunun için evet artı evlenmek için yaş farkı kanunu koyacaksn en fazla 5 ila 8 arasında olacak yaşları farkı evlenecek kişilerin daha sonra tecavüzden dolayı çocuk dogacak ülke nufüsü artsın diye kürtaj yasak 7 ila 16 yasında ki çocuk anne mi olsun bence idama evet sizce arkadaslar ... ?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• bilmiyorum kararsızım ne desme acaba.

0|1
    0|0
    • tabiki gelmeli bence sizce ?

• yok be dstum geyik yapıyoruz

• işte bu be ikinizinde agzına sağlık sağolun :)

Kızlar Ne Diyor 6

• idamın imralıdaki köpek ve onun gibilerin yerine silivrideki paşalara uğrayacağını düşünürsek gelmemeli.

0|2
    0|1
  • bence hiç bir ölüm idam olmamalı.. kesinlikle karşıyım !

0|1
    0|1
    • kısaca nedenini alayım sizden ? ayrıca nasıl bir ceza verilmeli soruyu okumadınız heralde ?

• Bazıları için gelmeli ...

0|1
    0|1
  • Gelmemeli,idamın kendisi başlı başına bi insanlık suçudur

0|1
    0|1
    • peki olanlara sessiz kalmayı mı tercih edeceksiniz bir düşünün sizin küçük 7 veya 10 yaşında küçk kardeşinize taciz ve ya tecavüz eden şerefsizi ne yaparsınız ben şahsen öldürüm ...

• Ben öldürme fikrine tahammül edemiyorum,bi insanın yaşama hakkını her naparsa yapsın elinden almak yanlış olur,müebbet hapis verseler neyse ama öldürmek çok insafsız.

Bide şöyle bişey var,şu anki iktidar idamı kendi lehine kullanmak için getirmek istiyor,tecavüzcüleri,vatana ihanet edenleri falan asmayacak yani.

• benim düşüncemde bunu yapanları kastettim eminim basınıza gelmediği iiçin normal geliyor size öldürmeye bende karsıyım ama ya öldürenler , bunu yapmaya cesaret edenler artı yaptıkça yapanlar ve bunlara seyirci kalanlar nereye kadar biliyor musunuz ... mezara kadar bunu yapanlar insan değil afedersiniz hayvan hatta hayvanın önde gideni derim ben...

• katılıyorum...

0|1
    0|1
  • idam geri gelmeli !

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• idam cezasına neden karşıyız anlamıyorum, zaten dünyada insan fazlalığı var bu yüzden ölen insanlar var, gereksiz insan fazlallığından nasıl rahatsız olmuyorsunuz. Tecavüzdür, kan davasıdır, terör sebebi ile cinayet,katliam dır, gebertsinler acırsam namerdim

1|1
    0|1
    • ALLAHına kurban senin ya hocam :)

• sakin ol hocam ortamı germeye gerek yok bence acemiyim burda ama güzel mekan :) lavienRose sende k.bakma :)

• yahu hiç kızmadım ki:D

• Geçmişe az bakabilseniz, anlayabilseniz... Bu ülkede yeterince masum insan devlet eliyle öldürüldü. Aldığı her nefes israf olan insanlar değil beni düşündüren. Benim sorunum her zaman olduğu gibi buz dağının görünmeyen kısmıyla.

1|0
    0|0
    • şimdi bizim düşüncemiz farklı idam geçmişte olanlar için gelsin demedik lütfen yorumu tam okuyun ve soruya göre cevaplarsanız sevinirim...

• Okuduğunu anlamakta problemlerin var.

• benim verdiğim sorunun sizinle alakası var mı peki gelecekte insanların öldürüleceği anlamına mı geliyo idam ?

• Kesinlikle geri gelmeli

0|1
    0|1
  • If you want to real justice.Bring back execution.-Altair.

0|0
    0|0
  • Bıktım artık gelmemeli diyip nedenini açıklamaktan , kaç tane konu açıldı son günlerde.. GELMEMELİ diyip gidiyorum.

1|0
    0|1
    • neden hocam ya sizde mi yoksa yapanlardan msınız ?

• İdam geri gelsinmi gelmesinmi ? Gelmesin dedim ve nedenini açıkladım. Sen ne sormuşsun konunu tekrar oku bakıyım yada ne sormak istemişsin.. Benim başıma öyle bir şey gelse, elbette ki tepkimi koyarım, kişinin ölmesini isterim hatta ve hatta gözüm dönerse kişiyi kendim bile öldürmeye kalkarım. Ama bu demek değildir ki idam gelmeli, bir mahkuma verilecek en iyi ceza ömür boyu hapistir, idam ona ödüldür. Kusura bakmayın ama sizinle tartışmak bile gereksiz geliyor bana, sorduğun soruyu bilmiyorsun.

• sizde tartışacak kapasite yok ki tartışasnız ben size hocam diye hitap ediyorum. sordugum soruyu bilmiosam niye cevap veriosun peki saygısızlık yaptım mı size sadece soru sordum adam akıllı cvabını ver size zorla cevap ver diyen oldu mu ?

Yükleniyor...