Ya Mayalar haklıysa Aralığa ne kaldı?

Mayalar haklıysa ve Aralık 2012 te bildiğimiz dünya sona erecekse son 1 ayınızı nasıl geçirirdiniz?

Ben mesela Aralık sonu geri ödemeli 1 milyon dolar kredi ile başlardım :)

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• O gun beklenen karanlik olursa biraz sorun cikarabilir. Dolunayin bile med-cezire neden oldugunu dusunursek.. zamansz bir karanlik degisik bi etki yaratabilir

1|0
    0|0
    • belki romantizm tavan yapar, karanlık vs hoş olabilir :)

• hmm bardağın dolu ve boş tarafı, ikimizde doğruyuz demi ama :)

• Neyse biz dolu tarafinda kalalimda, bos tarafi bos insanlara kalsin :)

Erkekler Ne Diyor 12

• o gün için bildiğim tek şey kykde en uzun gecenin yaşanacak olmasıdır. maya olayına inanan varsada saygı duyarım :)

1|0
    0|0
  • 1milyon dolar krediyi hangi banka verior söyle ben alayım sora zaten onlar parayı geri alabilmek için kıyamete kadar ugraşırlar :) mayaların teorisine de gerenk kalmaz ;)

1|0
    0|0
  • mayalar tutarsa bizde yourt yapar sonrada yayikda ayran.yapip iceriz yaa kanmayin arkadaslar bole seylere :-) kuran var ona bakin mayada ney yaa :-)

0|0
    1|0
  • sınava çalışmayı bırakırım yapamadığım ne kdar şey varsa yapmaya çalışırdım..

1|0
    0|0
  • mayalar haklı degil

1|0
    0|0
    • Teşekkürler bir aydınlanma oldu bende :)

• hmm inançları sorgulamam, inanmakta özgürler ama benim inanışımda ki kıyamet farklı, haklısın.

• haklı olmayı çok severim :)

• Hayırlısı be gülüm.

1|0
    1|0
  • ya Mayalar haklı değilse diye düşünerek

0|0
    1|0
  • Neden olayı maddiyata döktün ki.Son 1 ay yaşam sürecin kalsa o kadar parayı ne yapcaksın.Ben senin aksine insanları mutlu etmeyi iyilik yapmayı tercih ederimki hala öyle düşünüyorum :)

0|0
    1|0
    • belki ben insanları mutlu etmek için istiyorum parayı :) realite o

• yorumundan ötürü sordum ne yapacaksın insanlara diye, 1 ay ömrü kalan 10.000 lerce insan var şu an dünyada ne yapardın onlara mutlu etmek için?

• Buna ne cevap versem ti ye almadan dalga geçeceğin için cevap vermiyorum ama şu varki senin para olayından mantıklı olacağı konusunda eminim :)

• hastasıyız mayaaaaaaa

0|0
    0|0
  • Bankalarda sırada bekliyordu sana 1 milyon dolarlık kredi vermek için .

0|0
    0|0
  • 1 ay bebekte takılırdım

0|0
    1|0
    • takılıp ne yapacaksın mesele de o

• ahahhaha çok güldüm bak, o eğlenilenlerine manken denmiyor ama canım :)

• mankenlikyapan eğlenilenlerde var ama ;D ama genelde onlar ünlü manken değil ünlü mankenlerle defile alıyor ünlü değiller

• sevgilim yanımda olsun yeter

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dedikleri doğru çıkarsa Mayalara tapacağım.

1|0
    0|0
  • Ona bakarsanız İsa'nın doğumunu da yanlış hesaplamışlar normalde 2018 de olmamız gerekiyormuş hadi diyelim ki 2018 doğru o zaman Aralık 2012 çoktan geçmiş oluyor dimi akıl var mantık var öncesinde Kur'an var. saçmalıklara aldanmayın şekerim.

0|0
    0|0
    • ben itibar edelim demiyorum, biraz süper ütopik görüş curcunası yapalım :=)

• Onlarda enayi ya sana hemen 1 milyon doları vericeklerdi.

1|0
    0|0
    • ya çıkarsa :)

• Şaka bi yana eğer ihtimaller dahilinde öyle bişeyi duyacak olsa dünya.1 ayda zaten dünya kendiliğinden kıyametini yaratır zaten.Kim kime dum duma.İnsanlar neler yapar hayal edemiyorum

• çok doğru.

• Bence hergün gusül abdestsiz gezme.Mazallah cenabet gidersin öbür dünya ya..

2|2
    0|0
Yükleniyor...