Oyun havalarını sever misiniz? Hangi türleri?

Düğün gibi yerler de oynadınız mı hiç?Hangi tür oyun havaları hoşunuza gidiyor? :)

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çok severim,hiç yerimde duramam düğünlerde,iki kadehte içtiysem tamamdır artık,pistten inmem.Alın size oyun havası,bundan daha güzeli olamaz... link

2|2
    0|0
    • güzelmiş :) ama adamın lakabı çok komikmiş ya,koptum valla :D

Erkekler Ne Diyor 13

• düğün gibi yerlerde zorla kaldırılan.. güzel clup mekanlarda zor oturtulan biriyim. :) ama kültürümüzü izlemeyi çok severim..

1|2
    0|0
  • karadenizli olduğum için horon ve kolbastıyı severim zaten düğünlerde en sık görülen şeyler

1|1
    0|0
  • oryantali severim ama izlemeyi :)

1|2
    0|0
  • Oryantal İzlemeyi Severim. Ancak Oynayan Dansöz Değil Normal bir kişi olmalı...ve halay çekmeyi severim.

1|1
    0|0
  • kapı gıcırtısına bile oynarım ama tek başıma iken. illede roman olsun :D

2|1
    0|0
  • tabi ki gangdam styleee

1|0
    0|1
  • link tıkla burda bende varımda söylemiycem :))

1|1
    0|0
  • düğün mü var hani nerde? hadi düğüne :D

1|1
    0|0
  • Ankara'yla Polatlı'nın arası. Yandım anam anam. Sizin ora neresi? Atım arapdırrr benim amman amman.

1|1
    0|0
  • severim güzelde oynarım ayrıca.. bu ara sincanlı mustafa nın şarkıları favorim (leyla mecnun) en son şarkısı

0|2
    0|0
  • call of duty havasi black ops II havasi falan severim

0|0
    0|0
  • çok neşeli şeylerden hoşlanmam...

0|0
    0|0
  • 1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hemde çok severim.Yemin ederim şimdi şurada orkestra olsada bize şöyle bir oyun havası çalsa yemin ederim hiç kimsenin ne aşk acisi kalır ne ekonomik sorunları :) veya en azından oyun oynarken unutulur.Ben dans etmeyi, horon tepmeyi, ankara havalarını , misketi , metelliği çok seviyorum.Misal evde otururken tv veya bir yerde müzik duyunca babamla veya annemle evde kalkarız ve oynarız.

1|2
    0|0
    • oyy oyyy Ankara havaları ha?Ben zaten Ankaralıyım ve çok severim :)

• Çok severim ankara havalarını :) ve emin olki şurada bir orkestra olsa bir pist olsa yemin ederimki ne birbirimizle kavga ederiz ve kanatlarımızı açarız ne stres kalır, ne dert, ne hiç bir şey.Bir iki göbek attıktan sonra ne içimizde kurt kalır ne hırçınlık nede sorun.Müzik + dans ruhun gıdasındır :)

• Halayı severim

1|2
    0|0
  • Düğünlerden o kadar da hoşlanmam kendilerine yer açmaya çalışan koca göbekli teyzeler falan oluyor sinirleniyorum :D Ama her trakyalı gibi bizim de içimizde kaynayan bir roman havası sevdası vardır tabi her yaşta her görüşte her tipte insan oynar onu roman havalarını çok severim deli oynarım :D

1|0
    0|0
  • Elvan dalton severiim hacı ben :D link

2|0
    0|0
  • Roman oynarız.

2|1
    0|0
  • antep in hamamları :)

1|2
    0|0
  • Düğünlere artık gitmiyorum , sen yaşlarda giderdim , sen kaç yaşındasın ?

0|0
    0|0
  • 3 ön 3 arka.

0|2
    1|0
  • Sevmem.

0|0
    0|0
  • hiç oturuonmu desene :)))

1|2
    0|0
  • Çok severim,özellikle çiftetelliyi,ama pek oynayamıyorum,beceremiyorum :(