Uyuyamıyorum, uykularım kaçıyor

arkadaşlar dün geceden beri uyamıyorum, sanki bişeyler düşünüyorum gibi kafam çok karışık baş ağrısı bile yapıyor ama ne düşündüğümü anlamadan uykularım kaçıyor sizde neden? uyumakk istiyorumm..

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• kediotu ve papatya çayını öneririm papatya çayı rahatlatır kedi otu uykusuzluğa çok iyi geliyor ve ametist taşı eğer uykusuzluk çekiyorsan ametist taşı al ve yatmadan önce yastığının altına koy uykunun geldiğin göreceksin.

telkin cdleri dinleyebilirsin Nil Gün'ün sitesine(www.kuraldisi.net)girip huzurla uyuyorum cdsini edinip düzenli olarak dinlemeye başlarsın bende de uyku problemi vardı düzenli olarak dinledim geçti

0|0
    0|0
    • ilginç ama genede teşekkür ederim öneriznz için

• ilk kez böyle bişey duyurum doğrudur

• evet uyku problemi çekiyosun ama araştırmıyosun araştır arkadaşım sorununu çözmek için hem böylece bilgilenmiş olursun ben çekmememe rağmen gözüm takılıyor okuyorum:)

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynı şey banada oluyor.Çok şey düşünüyorum istem dışı ama neden bu kadar düşünüyorum anlamıyorum.Sabahladığım bile oldu..

0|0
    0|0
  • İçinde bir sıkıntı var. Hayrlı olur inşllah :)

0|0
    0|0
    • sanki bişeyler düşünüyorum ama kendimede sıkındı yapıyorum çünkü uyumak istiyorum

• Uyku ilacı al öyleyse. Uyanınca düşünürsün sakin kafayla.

• Dün geceden beri uyumuyorsan eğer bu gece uyku bastırır ve uyursun. Uykusuzluk problemi bendede var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakın uyku ilacı alma daha büyük problemler yaşarsın şuan ki problemin geçici .

İş stresi evinde yaşadığın stresler veya yalnızlığın verdiği sıkıntılar kafanın bozulmasına sebep olabilir kafanı dağıtacak şeyler bul atarsın içindeki sıkıntıyı .

0|0
    0|0
  • Kalk 2 rekat namaz kıl emin ol hiçbirşeyin kalmıcaktır.Ben bazen ölücek gibi oluyorum geceleri öyle bir hissiyat oluşuyor içimde 2 rekat namaz kılıyorum herşeyi alıp götürüyor benden.Ne bir sıkıntı kalıyor ne tasa...

2|0
    0|0
    • bu iyi mi kötü mü namaz kalmak değil benim uyamamam

• bende sana diyorum işte güzel kardeşim içinde anlam veremediğin bişeyler varsa 2 rekat namaz kıl hepsinden feragat ediceksin...

• ok hayırlısı ne ise o olsun..

• Eğer müzik dinlemeyi seviyorsan müzik dinleyerek uyumanı öneririm. Evimde neredeyse 24 saat müzik dinlerim ve müzik olmadan asla uyuyamam. :)

0|0
    0|0
  • ihtiyaçlarınızı gözden geçirin...yapmak isteyipde yapamadıklarınızı...hayatım akıp gidiyor daha şunu bile yapamadım dediklerinizi...işin sırrı orada sanırım...

0|0
    0|0
    • iş ve evden çok stresli geçiriyorum galiba öylede oluyor kendimi çok sıkıyorum her halde

• mutlaka öyle...rahat olamadığınızdan kafa birşeylerle meşgül...

• Sinir var mı yada büyük bir derdin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...