Siz olsanız hangini seçerdiniz?

Arkadaşlar şuanda kamu yönetimi okuyorum ama biraz tereddütte kaldım Acaba ilahiyat bölümüne geçiş yapsam mı siz ne dersiniz ?

• İlahiyat
    40% (4)67% (2)46% (6)Oy Ver
  • Kamu Yönetimi
    60% (6)33% (1)54% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• kamu oku ilahiyatı üstüne oku derim.

1|0
    0|0
    • İlahiyatta 10.000 açık var 5.000 atama bu yıl yapılacak çünki 5000 mezun şuanda hazır durumda geri kalanlarınıda mezun olunca atayacaklarını varsayarsak yani ilahiyat devride artık kapanıyor gibi.. Düşündüm en mantıklısı beim bölümüm bu kadar yıl okudum bari birşeye deysin dimi ama

Kızlar Ne Diyor 7

• bölümünüüz bitirdikten sonra okuyabilirsiniz tekrar. Yrım bırakmayın içinizde ukte kalır.

0|0
    0|0
    • bölümü bitirdiğimde yaşımı düşünmek bile istemezsiniz !

• yaşı sorun etmeyin, biizm hazırlıktayken 47 yaşında ablamız vardı, ideal meselesi bu. Kendini gerçekleştirme diyelim.

• arkadas bu devırde malesef bastakıler oldugu ıcın ve her yarı kendı yandslarını koydukları sectıklerı ıcın ılahıyata gec..ben olsam alahıyat secenegını dahı kafamda yer etmezdım..onaylamıyorum cunku o bolumu..sen ıkısı arasında kaldıgın ıcın ılahıyat dedım..sonucta her alana ılahıyattan yada ımam hatıpte secıyo oncelık onların gunumuz TURKIYESINDE.

0|0
    2|1
    • günümüz türkiyesinde ne seçmelerini bekleyebilirki biz müslümanız ve muhafazakarız Çocuklar Rabbini tanımasınlar istiyorsanız o ayrı mesele...!

• ilahiyat okursan aç kalmazsın diye düşünüyorum bu hükümet on sene daha giderse havada karada iş bulursun

0|1
    0|0
    • Yorumunuz için teşekkürler bu konuda tartışma yapmak istemiyorum, eğer türküm müslümanım diyorsan fazla lafa gerek yok

• bayanlar için İlahiyat avantajlı erkekler için bilmiyorum açıktan da okuyabilirsin İlahiyatı

0|0
    0|0
  • ilahi komedya

0|2
    0|0
  • Kamu yönetimi güzel bir bölüm.iDARİ yargı hakimi,kaymakam olabilirsin.Ayrıca formasyon alıp meslek liselerinde öğretmenlik yapabilirsin.Hiç olmadı özel sektörde bankada çalışabilirsin.

Sen bilirsin ...

0|0
    0|0
    • Evet bu durumları biliyorum Ve söylediklerinize eklemek istiyorum kaymakam olmak için gerçekten çok sağlam arkanızın olması lazım buda bir gerçek ancak ilahiyat okursam lisans tamamlama gibi bir durumumda olabilir

• mezun olunca işsiz kalmak için mi? bence sakın bırakma bölümünü. iş bulma alanı en geniş bölümlerden biri çünkü.

0|0
    0|0
    • Ancak yaklaşık bir 6 yıl ilahiyat bölümü gider diyorlar ben hayatım boyunca hep öğretmenlik için çabaladım ve tam 4 yıl hazırlandım üniversiteye şimdi ise karamsarım

• boşver diğerlerini. sen kendi tecrübeni edineceksin. öğretmen atamaları sandığın kadar kolay yapılmıyor. illa devlet olsun diyosan kamu mezunu olarakherhangi bir bakanlıkta iş bulma imkanın var. bunun dışında özel sektörde de iş alanı çok geniş. sen gel beni dinle. ilahiyat milahiyatı boşver sen. emin ol çoook ama çoook tecrübeliyim ünv. konusunda

• Teşekkürler, emin olun o tecrübeleri yaşadım bende çünkü terkim; ancak yani kuzenlerim de iktisat fakültesi mezunları ve onları gördüğümde ben bukadar yıl bu bölüm için mi uğraştım dedim kendi kendime. Hemm şöyle bir durumda var İ.İ.B.F'den bir bölüm bitireceksin bu devirde orasınada katılıyorum, ancak dediğim gibi yaş geçiyor. bu bölümü okumak için Farklı bir üniversiteyi terk etmiştim... Neyse anlayacağınız kafam bayağı karışık

Erkekler Ne Diyor 2

• İlahiyat, son zamanlarda atamalara bakın, imamlar asla işsiz kalmıyor ama öğretmenlere kadro yokç. Her mahalleye boş üç cami

0|1
    0|0
  • ilahiyat ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...