Yaz geldi birşeyler yapmak lazım değil miii :) yardımcı olun hadi?

Büyük adaya gitmek istiyorum arkadaşımla denize girmemiz oraya gidip dönmemiz kaç tl ye gelir yemeğimizi evden getirmeyi düşünüyoruz?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• ben bisiklete binmek için büyük adaya giderim mavi marmara 2tl mine basıyo öğrenci bide şehir hatları var daha ucuz o

0|0
    0|0
  • bin tl

0|0
    0|0
  • ev nerde?

0|0
    0|0
    • Kartal

• :)) bende kartallıtım:) kişi başı 3,5tl oraya gidince arka taraflarda sesiz yerler var ama deniz halen soğuktur dikkat edin.. çok masrafınız olmaz, yemeğide kendiniz götüreceksiniz madem... kendinize çok yük yüklemeyein bazı şeyleri oradan alırsınız oradada bim falan var

• Peki teşekkürler :)

• çok gitmez de neden evden goturuyorsun orda alırsınız daha iyi oluırr çok para gitmez kesin gidecekmısın

0|0
    0|0
  • git 3 gel 3 = 6
    Büyükadada denize girmek , güzel plajlarda 20 lira desen , 20de birşeyler yesen adam başı 50 liraya gelebilir

0|0
    0|0
  • nerden gidiyorsun

0|0
    0|0
  • :)))))))))) Allah cezani vermesin ya

0|0
    0|0
  • Sen yazın buyuk adayı gordunmu hıc izci kampı gibi

0|0
    0|0
  • Totalde 100 lira filan tutar oda abartrsan yoksa çok pahalı değil... Benide götürün :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İnan ne kadar olur bilmem ama yanıza en az 100 lira alın bnce.. Ne olur ne olmaz riske atmayın..
    Bende büyük adaya gitmeyi çokkk istiorum :(
    Hiç gitmedim ki :/

0|0
    0|0
    • Bence gitmelisiniz evleri o kadar güzel ki çok kalabalık olunca çekilmez oluyor ama yinede güzel aya yorgiye çıkmanıda tavsiye ederim :)

• Hangi ilceden gececeksin.. Kartal mi? En cok iki kisi 30tl yol parasi verirsiniz kartaldan gecerseniz

0|0
    0|0
  • Su hala cok soguk gunese aldanip gitmeyin :D

0|0
    0|0
    • Annemler şileye gitmiş baya iyi dedi üstelik şile yani :D

• kalabalık olmazmı ya. nereden geliceksşn büyük adaya ona göre söylim tahmini birşey

0|0
    0|0
  • 150 falan harcarsın.

0|0
    0|0
    • O kadar harcarmıyım ya 20 tl yol parası desem 130 tl mi plaj parası

• Yedin mi içtin mi gider para.

Yükleniyor...