Tek başına sinemaya gidenler var mı?

tek başıma sinemaya gidicem yarın yalnızlık işte naparsınız:D var mı benim gibi tek gidenler acaba;? yoksa tek ezik benmiyim ya? valla tek başına sinemaya gitcek kadar asosyalliğe düştüğümü farkedince üzüldüm halime

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• 1 + n kişi sayısıyla sinemaya gitmekten haz duymuyorum. Tek başıma gerçekleştirdiğim her kültürel etkinlik bana kendimi daha değerli hissettiriyor. Diğer türlü kültürel etkinlik değilde arkadaşlarla canımız sıkılmış ''Haydeee sinemaya, haydeee müzeye, haydee sergiye'' gibi hissediyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ben de tek bi filme gitmiştim tek başıma. ama çok heyecanla beklediğim bi filmdi ondan. mesele hatunla gitmek olsa kolaydı yani :)

0|0
    0|0
  • Sen bide şimdi köşedeki çift koltuklarından bilet alıyosundur :D Şaka bi yana yok ya tek gitmem sarmaz yani he illa karşı cinslede gidilcek diye bi kural yok ama arkadaşlarla gideriz sonra çıkışta film muhabbeti falan filan gider :)

0|0
    0|0
  • bu yuzden hıc gıtmedım :)

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ya asosyallikle. Ben milletle sinemaya gitmekten nefret ederim. İyi bi sahnedeki reaksiyonu paylaşmak için dürtenler, şu kimin nesiydi diye soranlar vs. vs.

0|0
    0|0
  • Benimde oluyor sevgilim yada arkadaşım yok diye sinemaya gidemem mi

0|0
    0|0
  • Ben genelde tek gidiyorum ancak çok da hoşuma gidiyor bu durum.Eziklikle alakası yok.

0|0
    0|0
  • bende tek tabancayım gel beraber gidelim.

0|0
    0|0
  • evde boş boş oturmaktansa giderim bazen, bakarsın bir senden denk gelir

0|0
    0|0
  • tek başına giderim kafa dinlerim bazen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ben gidemezdim. yani sadece sinemaya değil. tek başıma bir şey yapmak inanılmaz zor gelirdi bana. tek başına git yemek ye desen onu da yapamazdım. ama gittim. üzerimde acayip etkileri olmuştu. saçma sapan olan gerilmelerim azalmıştı. güzeldi.

0|0
    0|0
    • tek başınalıktan zevk almalıyım artık.. günlerdir erteliyorum zaten

• dene bence. akşam gidip de sinemadan çıkınca yaşanan o kafa paha biçilemez. :)

• bence gayet ıyı bı durum bazen yapılması sart

0|0
    0|0
  • Evli olduğum halde tek başıma gidiyorum, eşim film esnasında rahat vermiyor çünkü :)))

0|1
    0|0
    • uyukluyor mu :)

• yok sürekli beni dürtüyor, konuşup duruyor, filmdekilerle dalga geçiyor :))) uyusa keşke sıpa beni rahat bırakmıyor ki film izleyim :))

• Ben ve düşüncelerim her zaman kalabalığız dır!

2|0
    0|0
  • Sinemaya gitmek sosyal bir aktivite değildir zaten.

Amaç filmi izlemek, insanlarla kaynaşmak değil.

0|0
    0|0
  • ben gidiyorum hiç böyle düşünmedim..

0|0
    0|0
  • bende tek gidiyorum.

0|0
    0|0
  • yazık size.

0|0
    0|0
Yükleniyor...