Bana destek olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar ben bir wattpad yazarıyıım. Wattpad de kullanıcı adımı 'Ihavewifi' olarak arartırırsanız Zamansız Aşk adlı kitabımı bulabilirsiniz. Hikaye bir akıl hastanesinde geçiyor. İki genç bir oyun yüzünden kendilerini akıl hastanesinde buluyor ve birbirileri ile tanışıyorlar. Adından da belli olduğu gibi birbirilerini seviyorlar ne kadar inkar etmek isteselerde. Bunun dışında birde gerçekten hasta olan bir karakterimiz daha var. Kişilik bölünmesi, sadistlik gibi birçok problemi var. Bu karakterimiz de baş rol kızımıza yoğun bir duygu hissediyor. Onun olayı da ne kadar kıza zarar vermek istese de kendine engel olmaya çalışmak. Tabii hikaye bununla sınırlı değil. Karakterlerimiz buradan çıkıp bu oyunun intikamını almak istiyorlar. İntikam, aşk, tutku ve bir çok konun işlendiği kitabıma bir bakarsanız çok sevinirim. Üstelik okuduğunuz çoğu kitaptan daha orjinal olduğuna emin olabilirsiniz. Sadece tek bit tıkla oy vererek bana destek olabilirsiniz. Ve en fazla iki dakikanızı alacak bir süreyle hikayem hakkında ki görüşlerinizi, tavsiyelerinizi ve eleştirilerinizi benimle paylaşabilirsiniz. Desteklerinizi bekliyorum, görüşmek üzereee.
Bana destek olur musunuz?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...