O dönemlere ait film önerileriniz?

arkadaslar 80 leri devrimi anlatan deniz gezmişi anlatan film önerileriniz varmı ?

Güncellemeler:
sorumu 80 e devrım dedıgımı cıkaracak kadar onemsmeden okuyan arkadaslarr lutfen cevap vermesın bu baslıklara aıt fılm ızlemk ıstedıımı soyledım herseye muhalefet her ortamda kendını gosterme cabanızıda takdır ettım..karsınızdakı ınsan sızden yasca cok kucuk bırıde olup bıseyler ogrenme cabasındada olabılır bu sekılde bılgı dusmanılıgı yapmanın sıze kattıgınıda merak ederım dogrusu..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Hoşçakal Yarın

0|0
    0|0
  • İnek şaban

0|0
    0|0
  • @cancuu bana ulaşirmisin cansu gelirsen ben by_kizkaciran cok merak ettim seni.

0|0
    0|0
  • adını kenan koydum denizin yolu

0|0
    0|0
  • denizle ilgili iki film var aşk olsun çocuk birde hoşçakal yarın

0|0
    0|0
  • hoşçakal yarın

0|0
    0|0
    • direkt deniz gezmiş değil daha ziyade a.ipekçi üzerinden gitse de uzlaşma da 12 eylül sürecine nasıl gidildiğine dair güzel filmdir mutlaka izle.

bu tip yapımları seviyorsan zincirbozan ı da izle, documentary tarzında ama ben beğenirim. eylül fırtınası falan da izle. daha çok var aslında

• evet bu tarz fılmler ızlemek ıstıyorum. isimlerini alıp bugun ındırecem.tesekkur ederım

• rica ederim soran. leoparın kuyruğu da o dönemden esinlenmiş değişik bir filmdi aklıma şimdi geldi.

iyi seyirler...

• hoşçakal yarını izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Deniz Gezmiş değil de 1980 darbesini en iyi anlatan film bence Eve Dönüş

0|0
    0|0
    • bu son olsun var onu da izle bence ;) soruyu sorada değil sana önerdim çünkü 80 darbesini devrim sanan, deniz gezmişi de öyle araya sıkıştıran birine ne önersem boş

• 1980 darbedir devrim değil

• 80 e devrım dedıımı nerden cıkardızınz orda 3 baslık ve bu konulara aıt bunları guzel sunan yapıtlar ıstedıımı vurguladım..bu ssekılde cevap verenler zaten hayatın hıc bır alanında bana onerıde bulunamaz...saygı temel kuraldır.sınırları asmayalım

Yükleniyor...