Ajanslara kaydoldum üçret talep ettiler resim için, Danlı ajans neden istemedi?

Sizce ücret isteyen ajansa ödeme yapmalımıyım resim ücreti için ödeme yapmazsam arıyacaklarını düşünmuyorumda danlı ajans gitdim orasıda hiç bir üçret talep etmedi anlamadım sizce...

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Mrb.bende Danlı Ajansa kayıtlıyım kesinlikle hiç bir ücret talep etmiyorlar ve çok memnunum..para alan ajanslar çok yüzsüz ve konuşmaları özellikle aşağılayıcı tarzda falan oluyor, ben birebir yaşadım diyebilirim, gittiğim ve yakın arkadaşlarımın da gidip memnun kalmadıkları ajansları söyleyebilirim size ; Mayadroom Ajans,Family Ajans,Neşe Erberk Ajans kesinlikle tavsiye etmem.. En iyi ve kaliteli ajans neresi diye soracak olursanız,ben "DANLI AJANS" diyorum herkese de tavsiye ediyorum, şuan tek kayıtlı olduğum ajans,yaklaşık 2 yıldan beri kayıtlıyım çok memnunum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• ajabsların işi o canım benim. istersen seni bi ajansa yönlendiriyim ankaradaysan behzat ç. yi çeken oyuncu veren bi ajans

0|0
    0|0
  • kayıt ücreti istiyorlar fotoğrafla beraber 50 tl filan olması gerek.

0|0
    0|0
  • Ajansların çoğu üç kağıtçı oluyor. Ajansların mutlaka geçmişini araştır öyle git derim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Danlı Ajans ne kız?

0|0
    0|0
  • Eğer Türkçe dersi gördüğün halde yazım hatalarıyla dolu böyle bir yazı yazıyorsan dış görünüşünle bir şeyler elde etme çaban çok mantıklı.

2|0
    0|0
  • üçret değil tatlım

ücret

soru işareti de kullanırsan sevinirim . mıyımlar da ayrı yazılır bildiğim kadarıyla

gitdim değil gittim falan falan

1|0
    0|1
  • modellik için sanırsam :) bu tip ajanslar ücret alıyor ve sözleşme imzalatıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...