The Walking Dead'in sonu sizce nasıl olacak/olmalı?

Bir çok duyum aldım bunun hakkında. Güvenli bölge arayışları sürecekmiş ve sonunda başka bir ülkede bulacaklarmış. Bu birincisi. İkincisi ise ilk bölüm ile alakalı. Rick'in aslında rüya gördüğü ve tüm sezonlar boyunca tanıştığı kişilerin hastaneden ve etrafında hayal meyal gördüğü insanlardan oluştuğu. Bu da iki. Bence ikincisi mantıklı olur ama bir o kadar da seyirciyi "boşa mı izledik şimdi?" Sorusuna yöneltecek bir son olur. Sizce nasıl bitmeli?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence de rick sadece rüya görmüş olacak. Öteki türlü yine hep bir açık uç kalır 'rick'e ne oldu?' 'yeniden zombiler bastımı?' filan filan. En iyisi rüyalı olan. Ama senaristler ve çizgi roman yazarları bu konularda oldukça yaratıcı, hiç beklenmedik bişiyde çıkabilir :/ Ayrıca rüya olursa eğer judith hiç doğmamış olacak :/ çok garip ya..

0|0
    0|0
    • Ya zaten senaristin değişmesiyle dizi tamamen değişti belki değişik bir son hazırlıyorlardır belki de biz bu kadar detaylı düşünürken çok basit bir son yapmayı planlıyorlardır

• Eğer öyle olursa çok saçma olur. Böyle büyük sansasyon yaratan bir dizi bu kadar basit bir son hak etmiyor bence. Bize haksızlık yaparlar :/

• Kesinlikle çok haksızlık edilmiş olur..

Erkekler Ne Diyor 4

• 6. sezon için, şimdilik 12 bölümlük anlaşma imzalandı AMC kanalıyla,
    takip ettiğim kadarıyla.

İkinci söylediğin, diziyle ilgili yabancı forumlarda da sadece bir söylenti.
    Oraya bağlanırsa, senaristler açısından, işin kolayına kaçmak olur bence.

Bekleyip görelim diyorum. :D
    Previously on AMC's The Walking Dead
    https://youtu.be/_7A3Eg52SCE

0|0
    0|0
    • Kesinlikle kolaya kaçmak olur ve seyirci kitlesi sıkıcı bölümleri bile hayranlıkla izlemiş bağlı bir kitle. Umarım bizi hayal kırıklığına uğratmazlar 😂

• Uğratmazlar uğratmazlar...😃

• İkinci seçenek olursa psikolog arar, bulur, giderim dizinin bağımlısıyım çünkü izlerken sanki yaşıyor gibi oluyorum :D

Sorunu çözüp kalan kişilerin koloni oluşturarak çoğalması mantıklı gibi.

0|0
    0|0
  • Bence her şey bir rüya :D

Final sahnesinde maNga' dan " Bitti Rüya " şarkısını çalsınlar :D

0|0
    0|0
  • Ya herkes ölücek ki ben bunu tercih ederim , ya da çok çok çok güvenlikli büyük bir alan bulacaklar ya da ada olabilir orada koloni halinde yaşayacaklar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ruya senaryosu sacma olur

0|0
    0|0
  • lost gibi rüya , öteki taraf falan böyle bağlarlarsa yazık olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • herkes ölcek

0|0
    0|0
Yükleniyor...