Ne gibi kitaplar okumalıyım?

kültürüöü geliştirmek istiyorum bunun ıcın ozellıkle siyası alanda ne tarz kıtapları okumalıyım?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• andrew mango Atatürk, bernar lewis modern Türkiyenin kuruluşu, ilber ortaylı imparatorluğun en uzun yüzyılı, falih rıfkı atay zeytin dağı ve mutlaka çankaya

0|0
    0|1
    • hiçbi bilgim yok mesela bunlar baslangıc ıcın anlayabılecegım tarzda seyler mıdır

• b konuda aılemde bana pek yardımcı olamadındna yardımcı olacak bırılerı kıtap ya da baska seyler onerecek bırılerı gereklıydı

• önerdiğim eserler tarihle ilgili devletimizin kuruluş süreciyle ilgli bu güne ait değil ama tabiiki yarınlara bakışta bir perspektif kazandırıyor

Erkekler Ne Diyor 6

• Ailenizden temeliniz yoksa, arkadaş çevreniz de apolitikse, "siyasi alanda kültürlü" olmak imkansızdır bence. Kitapla olacak iş değil. Kitap tek başına etki yapmaz yani, çevre aslolan

0|0
    0|0
    • okul arkadas cevrem oyle degıl ancak ben pek bı bılgısızım bu konuda

• daha iyi değil mal gibi olmak aslında

• Bu dünyada her halükarda "mal" oluyoruz, bu dünya Berkecanlarla Busenazların dünyası çünkü...

• Sana tavsiyem kişisel gelişim kitapları okuma,
    Aşk kitapları okuma,
    Şiir kitapları okuma,

Bunları başta belirteyim :D

Kültürünü geliştirmek istiyorsan şayet dünya klasiklerinden başla ya da bol bol dergi oku. Teknoloji dergisi olabilir

0|0
    0|1
  • Nihal atsız :)

0|1
    0|1
  • Erdoğan Aydın - Öteki Tarih.

0|0
    0|1
  • Ansiklopedi oku

0|0
    0|1
  • l*n neden gizliden sordun bu soruyu çok merak ettim :D