Başka bir telefondan bluetooth ile dosya yolladığımızda ..

Başka bir telefondan,telefonuma (Samsung GT-s5350) resim dosyası bluetooth ile aktardım ancak telefona kaydetmiş.Telefondan,hafıza kartına taşıdım ama USB kablosuyla bilgisayara bağladığında resim yok gözüküyor.Nasıl bulabilirim?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• ımages dosyasına gir veya tel hafızasında da olabilir hala

0|0
    0|0
    • Telefonda Resimler bölümünde gözüküyor ama bilgisayara taktığımda Resimlerde gözükmüyor.

• Telefonda resim var,geldi gözüküyor.Telefondan Hafıza Kartına taşıdım ama bilgisayarda yok işte. Galaxy değil GT-s5350

• yaaa belki korumalı olabilir gizli öge olabilir biraz daha dikkatli bak her dosyanın için bak... tel hafızasınada bak...

Erkekler Ne Diyor 2

• orda hangi klasörleri görüyorsan resmi o klasöre at...Birde telefonunu kapatıp aç sonra bilgisayara tak...

0|0
    0|0
    • Bilgisayarda da telefonda da Resimler klasörü gözüküyor ama telefonda ki klasörün içinde var gözüküyor,bilgisayarda ise yok. Kapatıp açmak yaramadı :(

• Buldum galiba...resimin ismini değiştirebilirseniz uygun bir isim verip ismini değiştirin sonra bilgisayarda bakın eğer verdiğin isim orda çıktıysa buraya yaz...yani kısaca belki senin bilgisayarında o resimin formatını gösterecek program yoktur belki..

• İsimi değiştirdim ancak olmadı.

• korumalı öğe filan olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...