'Yalnızlığın çaresini bulmuşlar' Duyan gören bilen var mı?

'yalnızlığın çaresini bulmuşlar' diye bas bas bağırıyo gripin neymiş yav çare bilen var mı acep ?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnızlığın çaresi seni yaratanla konuşmak.. Bu da dua ederek ona gönülden yalvarmak.. zaten insan doğumundan ölümüne kadar terk etmeyen bir RABBİ var son ana kadar bekleyen.. Buna en güzel mekansa secde başında el açılmış dua..

1|2
    0|0
    • Aynen sevgili ile buluşmak ve her derdini ona atlamak bütün derdini yalnızlığını yok edecektir

• teşekkürr ettim inş. yalnızlığını insanlarda aramazsın..

Erkekler Ne Diyor 3

• var tabi işe gitmek yoksa pc oyanamak yoksa kulübe derneğe üye olmak yoksa sevgili bulmak oda yoksa koca bulmak oda yoksa alışveriş yapmak oda yoksa bunları yapamıyorsan tımarhaneye gitmek sorunun orda çözülür

1|0
    0|0
  • Yalnızlık bir hastalık ya da veba değil ki çaresi olsun. İnsanın doğasında olan, yemek yemek ya da su içmek gibi herkesin zorunluluğudur.. Kaçış yok yalnızlıktan, kaçmaya gerekte yok..

0|0
    0|0
  • yüreğinin götürdüğü yere git...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yalnız değilim,inancın ne bilmem ama benim inancıma göre Rabbim şah damarımdan daha yakın bana;her an,her yerde benimle...

içim kıpır kıpır,diğer yolu da bu:)

0|0
    0|0
  • yok yok yalan o :D

0|0
    0|0
    • bu kadar bağıra bağıra söylediklerine göre vardır bişey bulmuşlardır belki demiştim ama :)tühh

• Yalnızlık Allah a mahsustur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...