Game Of Thrones sevenlerin toplanıp yanıtlayacağı, kafa yoracağı ve seveceği bir paylaşım?

Şimdi olay şu;
Game Of Thrones dizisini bilmeyen duymayan yoktur. Bu dizide kilit karakterlerin ayrı bir platformda bir hayli espirili ve ironik şarkılarını dinledim ve cidden çok hoşuma gitti. İşte onlar:
Emilia Clarke sen ne güzel bir hatunsun öyle...

Nikolaj Coster-Waldau adam ayrı bir karizma zaten...

Ve adamın dibi Peter Dinklage!

Şimdi soruya geçiyorum:
Yabancı dizilerin bu tür ironik, komik ve eğlenceli yan ürünleri sık sık paylaşılırken neden bizimkilerde bu kafa yok? İlaveten videolar nasıl beğendiniz mi?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizde salak bir sahne 5dakika surdugu icin kalite yok dolayisiyla reklama gerek yok komikler.

1|1
    0|0
  • Bizimler hünüz yeterince üretken değiller sanırım. Videolara gelince kesinlikle harikalar. 😎😎

0|1
    0|0
  • Bizimde muhtesem yuz yilimiz vardi :P
    yabanci izledgm tek two and half man dizisi ve the bigban theorie var gerisi hic sarmadi beni

0|0
    0|0
  • Paul'u özledim...

0|1
    0|0
  • yook ben o diziyi hiç bilmiyorum :/ dizi izlemem pek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• videolari izledim
    Adamlar iyi pazarlıyorlar her anı
    bizimkilere gelince
    her dizinin öncesinde 1 saat özet gösteriyorlar işte
    bol reklamlar daha ne:))

0|1
    0|0
    • Bir saat özet ve bir buçuk saat da yeni bölüm... İnsan bunalıyor, tiksiniyor ve soğuyor!

• Teknolojik olarak gerideyiz , bütçemiz yok , yeterli oyuncularımız da mevcut değil anlayacağın bizim ülkeden bir şey olmaz

1|1
    0|0
    • Teknoloji bir yana işin aslı oyunculuk ve zihniyet bence... Yine de teşekkür ederim.

• Harika videolar. GoT dünya çapında kalitesini kanıtlamış bir dizi. Birde her sene bekletmeseler iyi olacak. Robb Stark'ın anısına buda benden gelsin :)
    https://www.youtube.com/watch?v=lvMhyO51Jv0

0|1
    0|0
  • Bizimkilerde yavaş yavaş yapmaya çalışıyo zaten :D ama daha bu kadar kaliteli film bile yokken bizde dizilerde imkansız :D

0|1
    0|0
  • videolar şahane.. ve ben de bu diziyi takip ediyorum ve hayranıyım.. keşke bizimkilerde bu kalitede bir dizi yapsalar keşke bizimkilerde de akılları ve zihniyetleri bu kadar gelişmiş olsa...

0|1
    0|0
Yükleniyor...