Türkiyenin en başarılı rap müzik sanatçısı sizce kimdir?

Bana göre hepsi farklı güzellikte tabi bazıları dışında. sevmediğim ve saygı duymadığım hatta rapçiden saymadığım kişiler :
1) sagopa
2) kaptan
3) E. E (Elleran Elvis)
4) Stallker

Diğerleri zaten başarılı. ve bana gelipte küfür edenler olucak sıralamamdaki kişiler için hepsinin hakkında mantıklı açıklamam var özelden yazın size binlerce kanıt sunabilirim onların ne mal olduğu hakkında.18 yıldır rap dinliyorum kimin ne olduğunu biliyorum yani.

Ama en başarılılar bana göre :
Sirhot
Ceza
Sansar Salvo
PMC Topluluğu

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Öncelikle, Ceza derim. Diğerlerine girecek olursak gerçekten çok fazla isim var ve bunlardan birisi Sagopa da değil.

0|0
    0|0
  • Ceza

0|0
    0|0
    • ceza sağlamdır ama sirhot türkiyeye rapi getiren adam olduğu için onun sevgisi yeri ayrı bende :)

• kaf kef

0|0
    0|0
  • Sancak tam rap sayilmiyor ama tek sevdigim sagopa da dinenir ama

0|0
    0|0
  • ceza, batarya, sancak, taladro..

0|0
    0|0
  • Didi reklamndan once bence de ceza ydi 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şehinşah bence
    Ama söz olarak dersen sehabe dinlerim sözleri iyidir sağlam edebiyat parçalar
    Sagopa da sağlam edebiyat parçalar yavaş söylediği için ve müziklerinden dolayı arabesk rap derler bu yüzden sevmezler ama önemli olan sözlerdir bence iyi sagopa bu konuda edebiyatı baya iyi

0|0
    0|0
    • sagopanın yaptıklarını bilsen dinlemeyi kesersinde boşver

• sagopa islamic ve melanko rap yaptı yani rap'e bir katkısı yok moruk

• Rap derken bundan kastın ne senin? Bunun bir çok çeşidi vardır konu olarak bunlardan biri de melankolidir.
      Kimisi battle yapar kimisi underground kimisi duygusal çok çeşit var. Ben sözlerden bahsediyorum ve zamanında bu ülkede bu müziği ilerletmek için çaba gösteren insanlardan biridir kaç yıldır bu işin içinde ceza da fuat da cartel de nefret de vs. diye gider tabi bunlar. Benim düşüncem bu ve dediğim gibi sözlerdir rap te önemli olan unsurlar ve sözleri gayet iyi sagonun sağlam edebiyat parçalıyor

• Saian, protest rapte 1 numara benim görüşüm

0|0
    0|0
  • Kartel.

0|0
    0|0
  • Ajdar :)

0|0
    1|0
  • Da Poet ve Hayki - Hiç Sevmedim Seni diye bir parça var. Güzel parça.

0|0
    0|0
Yükleniyor...