En son izlediginiz korku/gerilim filmi hangisi?

En hangi korku/gerilim filmini izlediniz? Uzun suredir korku/gerilim filmine gitmemistim, gecen gun son durak 5 3D'ye girdim, korkuttugu sahne nerdeyse yoktu ama film cok guzeldi oneririm. Siz en son hangisine gittiniz?

Güncellemeler:
En hangi yazmisim, en son olucak o >.<

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• Paranormal Activity :D

0|0
    1|0
    • ben bile izledim. :D

• yok yok gerçekten.

beni garez, halka tarzı filmlerden daha çok korkuyorum. :)

• itiraf ediyim bende halkadan çok korkuyorum :)))

Erkekler Ne Diyor 5

• Gizem, gerilim ve birazda korku konusunda farklı bir film arıyorsan Hayden Christensen'ın oynadığı 'Kıyamet Gecesi' filmini tavsiye ederim. Yalnız sonunu pek bağlayamamışlar, ama film sonuna dek bağlıyor insanı.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum. nadir izlerim zaten korku veya gerilim türü filmleri. korkarım da biraz.. :D

son durak 5 nasıl? ben en son lunaparklısını izlemiştim. 3 veya 4tü sanırım.

0|0
    0|0
    • O lunaparkli 3tu sanirim :D Ben sevdim bu filmi guzeldi gercekten siniri +15 bir de, tavsiye ederim.

• +15 olduğunu bildiğim iyi oldu sağ ol. :D şimdi gitmeye kalkarım, almazlar falan..

fragmanını izledim. fazla sinir bozucu. ben almayayım :D

• Almayacaklarindan degil ya biraz korkarim demissin ya onun icin dedim :D Sen bilirsin ama aklinda bulunsun bence.

• Dabbe2, annemden gizlice gitmiştim :))

hiç korkutucu değildi, Lost'taki dumandan niye korkayım ben arkadaş :)

0|0
    0|0
  • otostopçu... süper bir film bence

0|0
    0|0
  • Musallatı izlemiştim tövbe ettim:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• az önce ''korkunç balayı'' nı izlemiş bulundum :((

0|0
    0|0
  • ben öyle paranormal activity filan sevmiyorm korkmadığım gibi zaman kaybı gibi geliyor. ben davetsizi çok sevdim. gerilim olarak hep öneririm. çok mükemmel şaşırtıcı bir filmdi mutlaka izlemelisiniz gerilim sevenler =D

0|0
    0|0
  • hayır en son hangi olacak

0|0
    0|0
    • Aslinda en yerine en son demek istemistim ama evet yanlis yazmisim, yine ve yine :D

• dostumla ruhlar kasabası die bi filme gitmiştik sözde korku filmi ama biz ikimiz çok matrak olduğmuz için salondaki herkesi gülme krizine sokmuştuk :D:D:D sinemadan çıkıncada ben ayy bu film hiçkomik değildi deyince herkes kopmuştu :D:DD

0|0
    0|0
  • ruhlar bölgesi çok korkunçtu

0|0
    0|0
  • son durak 5 :) zaten birlikte gitmistik :)

ayagina civi baticak gibi oldugunda sinir olmustum, ölsun ama ayagina civi batmasin :))

0|0
    0|0
  • en son izledigim Dream House..Cok begendigimi söyleyemem..Ama izlenebilir..

0|0
    0|0
  • sevgılıler gnu katlıamı super sonu hayal kırıklıgı oldu benım ıcın ahh tomm:))

0|0
    0|0
  • hipnozu izledim uyuyamadım

0|0
    0|0
  • Insidious(Ruhlar bölgesi)

0|0
    0|0
  • jacobs ladder

0|0
    0|0
Yükleniyor...