Bach neden Mozart ve Beethoven kadar tanınmıyor?

Mozart ve Beethoven'I tanımayan yoktur fakat Bach neden onlar kadar tanınmıyor?

Güncellemeler:
Bach da çok özel bir insan sonuçta. Bana kalırsa Bach daha iyi ama renkler ve zevkler tartışılmaz tabi ki.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ben tanıyorum ve tanınıyor bence

0|0
    0|0
    • Youtube'dan klasik müzik dinlerken keşfetmişsindir :D

• 6. sınıfta müzik öğretmenimiz onun hayatını araştırma ödevi vermişti :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence yanılıyorsun. En azından Goldberg aria'sını bilmeyen, sevmeyen yoktur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Hep okullarda klasik müzik adını duyunca aklımıza Mozart ve Beethoven'dan başka bir isim gelmiyor ki. Sadece bu iki müzisyen varmış gibi sanki. Mozart'I Beethoven'I bilmeyen kimse yoktur ama Bach öyle değil.

• Mozart ve Beethoven'ının adını duymayan yokken, Bach neden öyle değil acaba. İlginç. Okullarda Mozart ve Beethoven'dan başka isim duymuyoruz.

• Eğitim alanındakş yetersizlikten kaynaklı olduğu kanısındayım. Yüzeysel bilgi.

Erkekler Ne Diyor 1

• Bence müzik camialarınca aşırı biliniyor ve değerli müzik bölümü okumuş biri olarak bir bach eseri geldiğinde ayrica çalisilir ve bir sürü ayrintiya dikkat ederdik yani onun adı J. S. BACHA

0|0
    0|0
    • Klasik müzik dinlemeyen insanlar tarafından Bach tanınmıyor. Beethoven ile Mozart'ı arabest dinleyen insan da tanıyor. Yani Beethoven ve Mozart'ı tanımayan yok fakat Bach'ı tanımayan insan çok.

Yükleniyor...