Herkes birbirinin aynısı, böyle olmak istemiyorum?

Aslında istediğim şey insanlardan farklı olmak, farklı olmaktan kastım herkes birbirinin aynısı, dışarı bir çıkıyoruz herkes aynı şeyleri giyiyor, söylüyor, yapıyor, müzik zevkleri hep aynı, muhabbetler aynı... ama ben kendim olarak en azından böyle olmak istemiyorum giyim tarzımın, kişiliğimin, müzik zevkimin, konuştuklarımın, okuduklarımın diğer insanlardan farklı olmasını istiyorum, nasıl desem... aynı olmak istemiyorum yani ancak buna nereden başlayacağımı bilemiyorum benim gibi düşünen kişiler varsa fikir almak isterim...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Farklı olacağım diyor gidip gizli bir soru ile farklılığını ortaya koymaktan çekiniyor zaten baştan kaybetmişssin sen :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• sadece olmak istediğin kişi ol.. yani bahsettiğin gibi sana yön vermeye çalışmakta herkesle aynı olman demektir.. Sadece olmak istediğin kişi ol.. kimin ne dediğine bakmadan.. istediğini giyin ve yaşa..

0|0
    0|0
  • Kendi yorum ve bakış açın diğer insanlardan farklı olan niceliktir. Bunu afrk ettiğin anda zaten sürüden ayrılmaya başlayacaksındır.

0|0
    0|0
  • Çoğu zevkim diğerlerinden farklı

0|0
    0|0
  • sadece farklı olacağım düşüncesiyle hareket edersen yapmacık bir görüntü oluşur
    onun yerine sevdiğin şeyleri yap dinle
    bahsettiğin şeyler aynı olsada insanlar yine farklı insanlar
    ayrıca doğamızda olan bir şey bu

0|0
    0|0
  • sen çuval giy amuda kalkarak yürü.

0|0
    0|0
  • En güzeli olma c

0|0
    0|0
  • okumaktan başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • Gizlilikten başlayabilirsin !

0|0
    0|0
    • Anlamadım?

• Anlaman gereken tüm bildiklerini unutup alışkanlıklarından sıyrılıp kendin olabilmek, bu duruma ilk adımı soracağın soruyu gizlenerek sormamaktan başlayabilirsin

• Özenmeyeceksin, kendin olacak özgün olacaksın. Hiç bir davranışında ölçün insanlar olmayacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Farklı olmak ve kendin olmak arasında çok ince bir çizgi var.

Daima farklı olmaya çalıştığın sürece birileriyle aynı olmaya çalışanlardan farkın kalmayacak.
    Kendim olmak istiyorum her yönden diyorsan ne mutlu...

0|0
    0|0
  • sana şu kadarını söyleyim. öyle bir nesil var ki şu an onlar gibi olmazsan yalnız kalırsın. ben hher zaamn ben olmaya gayret ettikce bakıyorum ki yalnızım

0|0
    0|0
  • Kendin olman içinden geldiği gibi davranman yeterli

0|0
    0|0
  • Benim tipim farkli ama ose yaramiyor sen dogal ol sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...