Sizce kız ve erkek eşit mi?

bana göre eşit değil hatta kızlar erkeklerden daha ayrıcalıklı belediye otobüsüne binildiği zaman bayan ayakta ise yaşlı amcalar bile kalkıp yer veriyor (zamanla o sa azaldı)...

0|0
10|2

En İyi Kız Görüşü

• erkekler daha ayrıcalıklı. doğum gibi insanı ölümle burun buruna getiren bir olay yaşamıyorsunuz

1|2
    0|0
    • sünnet gibi en önemli parcanız eksilmiyor şaka bir tarafa boştan yere cennet annelerin ayağının altında dememişler ayrıcalıklısınız ve doğum da kadın bünyesi yeniden yapılanır

• ablamla da 3 gün boyunca tartıştık bu olayı zorla normal doğuma ikna ettim normal doğum oldu gayet de iyi durumu normal doğum sırasında son anda kadın vüçudundan bir hormon sargılıyorbu hormon bebeğede geçiyor hormonun etkisi çocuğun anneye daha bağlı olmasını sağlıyormuş yani normal doğumla olan çocuk sezeryen le olana oranla anneye daha bağlı oluyormuş...

• Bahsettiğim normal doğumdu zaten...

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır ben inanmıyorum eşitlik yok,bir erkek gecenin 2 sinde yada 3 nde tek başına içkiyle gezer çok rahat ama bir bayan düşün aynı şeki,lde sence eşitkil olurmu

0|0
    0|0
    • çoğu yerde bayanlar ayrıcalıklı sen de 2de 3 de alkollü dışarı cıkabilirsin kimse birşey demez

• önemli olan yapıp yapmaman değil yapmaman engel bir şeyin olmaması tabi aile baskısı olur ona birşey diyemem

• herneyse baskısız bana ters öyle durumlar,ve kadın ve erkek eşit olmamaz

• kanunlar,hak ve özgürlükler konusunda evet olmalı zaten

1|0
    0|1
  • eşitlik yok erkekler daha ayrıcalıklı

0|0
    0|0
  • kesinlikle değil..kızlar duygusal erkekler mantıksal..

kadın erkek eşit haklara sahip olmak ayrı..duygular düşünceler yaşam tarzı en önemlisi yetiştirlme tarzı apayrı bir olay...

0|0
    0|0
  • katılıyorum bencede esıt deıl...

0|0
    0|0
  • Eşit değil...

0|0
    0|0
  • Eşit olması lazım.

0|0
    0|0
  • son dedigine rastlamadım hic.

0|0
    0|0
    • büyük şehirlerde değil küçük şehirlerde ilçelerde

• değil.. kesinlikle de olmamalı... boynuz kulağı geçmemeli. SAYGI OLMALI

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kanun önünde evet; gündelik hayatta, hayır..

0|0
    0|0
  • yer verilen kız değildir ama yaşını başını almış kadındır.. ve sende o yaşlı amca gibi centilmen ol

0|0
    0|0
    • inanmayacaksın ama küçük şehirlerde amasya sinop... gibi liseli kızlara bile 30-40 yaşında amcalar yer veriyor büyük şehirlerde o yok tabi

• İstanbul'da olmaz öyle birşey 7'den 70' kimse yerinden kalkmaz valla.

Yükleniyor...