Kullanmadığınız kıyafet ve kitaplarınıza ihtiyacı olan öğrenciler var...Yardım etmek ister misiniz?

Arkadaşlar kullanmadığınız kıyafetlerinizi ve kitaplarınızı değerlendirmek ister misiniz? okulumuzda ihtiyacı olan çok sayıda öğrencimiz var her türlü yardımları alabiliriz.

Fatsa cad.No:2 Kabataş Lisesi

Kabataş/Ordu

Hüsnü Çelik

05557171919

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• gönderebileceğim kıyafetler var ancak kargo masrafına param yeter mi bilmiyorum. civarınızdaki bir kargo bayisiyle konuşup indirim talep etme şansınız var mı acaba?

0|0
    0|0
    • yettiği kadar yollayın fazla bir masraf çıkmaz,10tl yi ğeçmez

• göndermeyi planladığım şeyler eğer başarabilirsem ağır tutabilir. paraya kıyamadığım için değil şu sıra çok iyi durumda olmadığım için soruyorum, yoksa 30 da tutsa fark etmez.

Kızlar Ne Diyor 2

• hkaye roman tarzı kitaplarım isterseniz hemen yarın kargoya verebilirim ama anlaşmalı bir kargoonuz varmı..

0|0
    0|0
  • Öğretmenmisiniz .. mutlaka vardır evi bi kolaçan edelim :)

0|0
    0|0
    • Evet öğrtm.kesin bizim için bir şeylr çıkacaktır

• çıkar mutlaka eşim daha önce okul yardım kampanyalarına katılmıştı bir sorayım yeni bir kampanya varmı belki bir şeyler de ordan çıkar

• hayır kampanyamız yok yıl sonuna kadar bizim çalışmalarımız böyle devam ediyor.

Erkekler Ne Diyor 1

• abi burası turkiye.. sonunda eldeki kitaptan kıyafetten olmakta var :)) bu abi için solemiorum ama bi an aklıma geldi soliim dedim. benimde evde kitaplarım var. eger kargo firması solerseniz yolluyalım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...