Eşim bir kadın çalışırsa çalıştığı ortamda erkekler sürekli onu elde etmek için çabalar der. Doğru mudur?

eşim bir kadın çalışırsa çalıştığı ortamda erkekler sürekli onu elde etmek için çabalar,erkeklerin kadına bakış açısı çok farklısdır onu arkadaş olarak görmez der.bu gerçekten böylemdir,arkadaş gözüyle bakılmazmı.soruyu dahada derinleştirmek mümkün ama farklı kategoride diye kaldırılıyor

Güncellemeler:
nasıl okuyorsun ya,eşim nasıl kadın olur..çalışmamam izin vermiyor bu yüzden

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sizin durumunuza ve davranışlarınıza göre değişir. Erkeklerin geneli hatta çoğu olarak niteleyebilirim ki bayanlarla birlikte olmak bekarlar için söylüyorum bayanlarla birlikte eğlenmek konusmak gezmek birlikte iş yapmak yanlarında olmaktan hoşlanırlar. Bu sizin tarzınıza göre de eşinizin dediği gibi olması yüksektir. Evlisiniz (sözüm meclisten dışarı) kısa etekler giyip dekolte elbiseler baloya gider gibi süslenip işe giderseniz etrafınızdaki kişilerin size baktığı gözler farklı olur normal biri fazla açık olmayan bir giyim tarzı olursa farklı gözle bakarlar. Giyim ve davranış az da olsa kişinin hangi gözle bakması gerektiğini gösteriyor diyebilirim. Yani eşiniz söylediğini dikkate almanız gerekli diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Kadın ve erkeğin normal iki arkadaş gibi kalabilmesi yıllardan beri süregelen bir sorudur aslında. İş hayatı reel hayatımızın neredeyse tamamını kapsadığından, iş arkadaşlarımızla birlikte geçen zaman elbette hatrı sayılır büyüklükte. Bu anlamda bazı yakınlaşmalar ya da duygu yansımaları olabilir. Ancak bence buradaki temel nokta kadının duruşudur. Erkeklerin kadının bu duruşunu, yaklaşımını, bakış açısını gördüklerinde içlerinde olsa bile bir adım daha ileri atacaklarını düşünmüyorum. Bence kadındır bir toplumdaki erkek yaklaşımlarını yönlendiren.

1|0
    0|0
  • Bak bence eşin son derece doğru söylüyor,bu yalnız bizim ülkemizde değil dünyanın her yerinde böyle,biz türkiyede yaşadığımız için sadece burdakileri görüp duyuyoruz,avrupada da amerikada da bu böyle ve hatta oralarda aldatma daha çok,neden biliyormusun?onlarda bizim kadar sadakat önemli değil,aldatma çoğu için sorun değil çünkü kadın yapıyorsa erkekte aynısını yapıyor,bizim ülkemizde her ne kadar azalıyor olsada bir ayıp kavramı var,günah kavramı var,onlarda ise ne günah var ne cehennem var papaza gidip günahlarından ayrılıyorlar,evet aldatmanın iş ortamında daha çok olduğunu söyleyebilirim ama bu senin eşin içinde geçerli kendisinin inanç yönü ne kadar kuvvetli bilemem ama eğer inanç yönünden zayıf ise kendiside büyük bir ihtimal iş arkadaşlarına o gözle bakıyordur,fazla uzattım heralde ama birde klasik bir laf var ya ben sana güveniyorumda dışardakilere güvenmiyorum

0|0
    0|0
  • bende eşiniz gibi düşünüyorum.20yılı aşkındır çalışıyorum,çalıştığım ortamda kadına nasıl bakıldığını biliyorum,kadın geçtikten sonra en ince ayrıntısına kadar yorum yapılıyor,şurası şöyle burası böyle...aynı ortamda çalışıp birbirini götüren onlarca insan tanıyorum.şimdi diyeceksiniz ev hanımı yapmıyormu,yapıyordur elbet.mesele o değil,erkeğin kadına bakış açısı.bu bizim toplumumuzda böyle maalesef.erkeğimiz görgüsüz yada yalaka ne derseniz deyin...alışverişe gittiğin zaman esnafın tavrı bile değişiyoryanında bayan varsa.kimse bunun aksini iddia edemez

0|0
    0|0
  • bence kendi iş yerindeki kadınlara o gözle baktıgından yada çevresindeki insanların o şekil baktıgından öyle düşünüyor her iş ortamında neden öyle olsun ki dişi köpek kuyrugunu sallamasa misali ne diye maraza çıksın ki? sen kendini bilip insanlarla aranda her zaman mesafe bulundurursan elbette böyle bir sorun olmayacak ama aksi yönde kuyruk sallarsan elbette yavşayan çok olur...

0|0
    0|0
  • öncelıkle turkcene hayran kaldım. cevaba gecersek. kadına mutlaka asılır ve elde etmeye calısırlar ne demek . kadın duzgunse garnızona bırak tertemız cıkar kardesım

0|0
    0|0
  • her daim sevişme ihtimali var diye düşünülür. denk getirirsem kündeye girerim fikri aklın bir köşesindedir.

şimdi benden sonra yok arkadaş olunur ben öyle düşünmem diyecek hemcinslerim var ya; onlar doğru söylemiyor.

0|0
    0|0
  • Valla ben 9 yıldır aynı şirkette çalışıyorum. Önceki sekreterimizle ailece görüşürdük halende görüşüyoruz. Şimdiki sekreter bayan 3 yıldır çalışıyor. 25 yaşında ve dul. Çok güzel kendisi. Ama ben her ikisinede kardeş gözüyle baktım. Abi abi diye parçalanırlar . O dediğiniz kişiden kişiye değişir. Şüphesiz kötü gözle bakanlar çoğunluktadır. O kötü gözle bakanlara sesleniyorum. Kişi nasıl ise başkalarınıda öyle zannedermiş. Önce kendilerine bir baksınlar.

0|0
    0|0
  • Ayni iş ortamında erkekler genelde bayanlara ilk etapta alıcı gözle bakarlar. Tabi bu kadın ve erkeğe göre değişir. Kadın meyilli olmadığı sürece arkadaş gözüyle bakılır ve öylede devam eder. Tabi bazı erkekler vardır, dilleri ile yılanı bile deliğinden çıkarır, herzaman tedbirli olmakta fayda var.

0|0
    0|0
  • kısmen haklı ama her zaman iş kadında bıter kaba bır soz ama dogrudur dişi köpek kuyruk sallamazsa... dıye bır soz vardır...

0|0
    0|0
  • eşinin gözü aç galiba ki herkesi kendi gibi görüyor.

yıllardır çalışıyorum gerek eleman gerekse iş sahibi olarak , yanımdaki kadınlara hiç obje olarak ( kategori gereği böyle yazıyorum kimse alınmasın ) bakmadım

bakanlarıda allaha havale ediyorum.

0|0
    0|0
  • kıskanç bir erkeğin gözünden iş hayatına ilişkin beklendik bir yorum. çok tehlikeli şey ya kıskançlık ve türkiyenin geneli böyle

0|0
    0|0
  • esın bu konuda bıraz haklı bı cok yerde oyle tabıkı ama esının bunu bılmesı onunda kendı yaptıgı tecrubelerdendır

0|0
    0|0
  • Eşin haklı tabi 10parmağın 10u bir değil ama güzel çekici bir bayansan eşinin haklılık durumu 100%100

0|0
    0|0
  • bır kadınlamı evlısın. ne ayaksın sen yahu

0|0
    0|0
  • böyle bir ihtimal var evet ama asla herkes için geçerli bir kaide değil. ben yanımda çalışanlarla asla ve asla birlikte olmam ve olmak için de çaba harcamam. komşudan ve aynı işyerimde çalışandan uzak dururum ben.

0|0
    0|0
  • Eşin haklı..

Burası Türkiye çünkü..

0|0
    0|0
  • Ya insanlar çok değişti herşey beklenebilir.

0|0
    0|0
  • bende eşin abartmış. vardır elbette düzgünü.

0|0
    0|0
  • mercimek çurbası nasıl yapiliyirdi...

0|0
    0|0
  • eşin çok haksız sayılmaz. kişi kendinden bilir işi misali seni uyarmış. kulak versen iyi olur

0|0
    0|0
  • evli bir kadına çok yapılmaz bu durum ama bekar bayanlara çok yapılır katılıyorum aynı fikirdeyim

0|0
    0|0
  • Anlamadım. Eşin bir kadın mı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ya korkutmayin bende bir erkek is arkadasimla ayni mekanda yalniz calisiyorum ve arada sohbet ediyoruz benim onla konusmam onun aklina farkli seylermi getiriyor veya öyle oldugunu nasil anlayabilirim öyleyse nasil o niyette olmadigimi nasi l hisettirecegim

0|0
    0|0
    • sen sürtünmezsen bir şey olmaz eşeğin aklına karpuz düşürme yeter

• esinin is arkadaslarina bakis acisi ilgincmis. abazanla evlenmissin.

0|0
    0|0
  • o zaman eşin de işyerindeki hatunlar üzerinde oynuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...