Rap müzik midir? değil midir?

müikse neden müziktir veya değilse neden değildir diye açıklarsanız çok sevinirim :)

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

• Rap müzik değildir , rap hayattır , sokaklardır , yaşamın ta kendisidir. O saçma salak pop şarkılarına müzik diyipte rapi dışlamak çok büyük bir ayıp bana göre. En anlamlı şarkılar Hip/Hop-Rap kültüründen çıkar. Hande yenerin ya ya yası çok anlamlı tabi :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• müziktir tabiki

0|0
    0|0
  • rapte de ritim var müzik türü fakat bence daha fazla şeyi anlatıyor rap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• müzk değildir müzik öyle olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence rap insanın icindekini yapamadiklarini dışarı vurmaktir yani özgürlük tabi sadece sago dinlerim 😊

0|0
    0|0
    • peki müzik denebilir mi şiirde insanların yapamadıklarının dışa vurumudur tabi ben müzik değildir demiyorum yanlış anlama

• Bence müzik çok saçma sarkilara müzik deniyorsa bunada denir

• rap müzik değildir rap i doğru yapanlar dünya gerçeklerini anlatma sanatıtır. ve ilk rap zenciler tarafından yapılmıştır ırkçılığa dikkat çekmek için

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

0|0
    0|0
  • Aslında değil çünkü hiçbir rap şarkısının sanatsal değeri yoktur ama Türkiye'deki ergenler müzik sanıyor.

0|0
    0|0
  • Sevmem. Müzik türüdür tabii ki.

0|0
    0|0
  • Kardeşim müzikler de olduğu gibi Rap te de bir ritim var bu yüzden diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Müziktir tabi ama müzigin daha cok ritim ögesiyleöne cikar hem sozde hemde müzikte

0|0
    0|0
  • oda bir müzik sonuçta

0|0
    0|0
Yükleniyor...