Yemek kültürünüz ne alemde? değişik yemek deneyen bilen var mı?

klasik anne yemeklerine o kadar bir kanalize olmuşum ki dünyada fast food dışında bir mutfağında olduğunu sadece bilgi olarak eklemişim. ofis arkadaşım marta makarnasını fajitasını vs. evde yaptığını görünce hayran kaldım. müthiş havalı bişey bence bu. kişinin kendini aşması farklı şeyler deneyim maharet kazanması.

Güncellemeler:
Kofteye gridini ufalama fikrine bayildim

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 7/24 Khicken kanalını izle güzel tarifler var hemde çok basit :)

0|0
    0|0
    • bir ton para baydığımız akşam yemekleri çok zor değilki bence de. sarma daha zor ama aperatif ya da meze gbi görülüyor restorantlarda.

• Evet zaten anne yemeklerini biliyoruz bir sekilde. sık ve degisik yemekleri evimizde de yiyebiliriz

• sana katılmadan edemiyeceğim :)
      verdiğim örnek yemeklerin yanında sunum olarakta çok güzel durur bence.

Erkekler Ne Diyor 5

• genelde yaparım güveçte kuru fasulye çiğköfre
    kuzu tandır

0|0
    0|0
    • kuzu tandır mı. nerde yapıyosunki onu

• ben pek bilmiyorumki. klasik dışında işte bikaç tane şey var ekstradan. mesela malatyada insanlar çok lezzetli bişey yiyorsa ve biz hergün makarna pilav yiyorsak yazık bize :)

• yani güzel güzel olanı kimseye ne kaptırırım nede yediririm diyenlerdensin helal kardeşe :)

• bende sadece evde yaparım ve yerim

0|0
    0|0
  • etli, yumurtalı, patatesli, salçalı menemen süperdi :D öğrenci evinde keşfettiğim bir yemek

0|0
    0|0
  • değişik yemek yemem tekdüze devam şu an

0|0
    0|0
  • Turk yemekleri gibisi yok.

0|0
    0|0
    • herkes kendi yemekleri için aynısını söyler bence.

Kızlar Ne Diyor 7

• Güral'da kalırken Çin yemeği yemiştim. Bu kadar güzel bir otel daha olamaz ya, set menüde bile Çin mutfağı bölümü vardı.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum

0|0
    0|0
  • En çok Türk ve Italyan mutfağını seviyorum :)
    Fransız ve alman peynirini çok severim
    Alman ekmeği ve çikolatası da çok güzel oluyor ama fazla tüketmiyorum :))

0|0
    0|0
  • Asya mutfağı nı severek yiyor ve yapıyorum. arada insan kendini özel hissediyor bence deneyin arada değişik. iyidir

0|0
    0|0
    • neler yapıyosun. saraydaki mücevher diye bir kore dizisi vardı. çok güzel görünüyor hem de sağlıklı

• Şimdi makarna yapıyodum yer misin?

0|0
    0|0
    • afiyet olsun <3 mersi çok :)

• sevmem degısık tatları

0|0
    0|0
  • Anne yemekleri iste :'(

0|0
    0|0
Yükleniyor...