Korku filmi önerileri bekliyorum..

kuzenlerle oturuyoruz napalım dedik korku filmi izlemeye karar verdik.. ama gerçekten etkileyici olsun ..

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tepenin gözleri , sessiz tepe önerim

0|0
    0|0
    • tepenin gözlerini izlemiştik hemde eynı ekiple:):)

• ya benmi anormalim izlerken hiç korkmam en fazla gece aklıma gelir.. bu arada öneri için teşekkürler:):)

• Korku filmi zaten sinemada izlenmeli sadece o ses sistemi insanı bitiriyor zaten yoksa evde izlerken çok rahat tiksinerek izliyorum :) Ben teşekkür ederim ayrıca :)

Erkekler Ne Diyor 13

• dr. caligari dünyanın ilk korku filmi çok basit gibi görünen ancak Alman ekspresyonizminin en sağlam yapıtıdır tabiii altyazılı..basit gibi görünen ama etkisi altına alan cins bir film..heee altıma etmek istiyorum dersen paranormal activity /sakın tek başına izleme)

0|0
    0|0
  • 'Diğerleri' filmini izleyin.Çok güzel film.Şimdi size, 4 gencin kampa gidip, teker teker öldüğü 100 tane film öneririm ama sıkılırsınız.Ama bu film baştan sona merak uyandırdığı için sıkılma fırsatınız olmaz.Hayalet filmidir ama fazla korkunç değil, gizem yönü ağır basıyor.

0|0
    0|0
  • o kadar çok korku filmi izledimki artık korku filimleri bana komedi filimleri gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Gülyabani :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
  • tabiki dehşet kapanı'nı izleyin. aklıma ilk gelen ve en iyisi.. inan bana pişman olmazsn!. tek solukta izleyeceksiniz..;-)

0|0
    0|0
  • korku sokakta

mesela gidin balicinin bali poşetini alın :) alın size gerilim

0|0
    0|0
  • dünyalar savaşı

tek gecerım diğerleri komedı

0|0
    0|0
    • dünyalar savaşı gerilim korku değilki izledim ben uzaylılar falan..

• bende bağışıklık yaptı galiba artık korkutmuyorlar beni pek..

• Kardesım aklıma geldı oda korku fılmı ızler hergun hemde sonra orasında burasnda ucuk çıkıyor saçma sapan ruyalar goruyor dıyorum ızlemeye dıye dınlemıyor

• dedemin insanları.

0|0
    0|0
  • 6. His ya da Paranormal Activity.

0|0
    0|0
  • The exorcist

0|0
    0|0
  • bunu izleyin link

0|0
    0|0
  • gams yada lindo iyidir bu saatte

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• link çok korkmadım ama konu güzel geldi

0|0
    0|0
    • geçen bi arkadaşım bahsediyordu çok etkilendim falan demişti hatırlattığın için teşekkür

• Yüksek tansiyon epey gerilerek izlemistim

0|0
    0|0
  • dünyayı kurtaran adam

1|0
    0|2
  • Suspiria

0|0
    0|0
Yükleniyor...