Türk erkeklerin en itici yönü ne?

Türk erkeklerin en itici yönü ne ?
Benim bu gerçekten dünyadan silinse çok iyi olur dediğiniz.

0|0
10|8

En İyi Erkek Görüşü

• kısa boy

3|1
    0|0
    • demek ki biz iticiymişiz EİG seçildiğine göre vay anasını uzun olmak şartmış bu hayatta kısalığın gözü çıksın

Kızlar Ne Diyor 10

• Lamalara özenip sokakta sağa sola tükürmeleri..

1|2
    0|0
  • genelleme yapmiyorum amaa. küfür etmeleri çook çook çok itici. sürekli para konusunu açmak gereksiz ve bayaa itici. bir ortamda bayanlar varken edilen kavganin icilen alkolün alinan arabanin reklami yapilmasin ! bize ne. naparsan yap evet hepimiz seni dinliyoruz ama iticisin. ! ve saire..

1|0
    0|0
    • Açıklayıcı sevgilin (varsa) olunca açıkla bunu senin yaparsa yanında fazla yaşayamazda. :D

• yok ben sevgilim olacak adami bunlara bakarak secerim zaten. kufur eden adamla ben arkadas bile olmam..

• Ya Ondan çok kız seçimim Sevgilim Veren Kızdır Karım Evine bağlı olan kızdır çünkü sevgili gelip gecici zevkine bak sence bu abazalıkmı?

• kendi memleketinin kadınını köle ya da ucube gibi aşağılayıp yabancı kadınları baş tacı yapan insanlıktan hallice varsaydığımız erkekler.. erkeklerimiz!

3|0
    0|0
  • abaza olmaları.

1|0
    0|0
  • En küçük şeyde a.. koyayım demeleri. Çok sinir oluyorum, böyle gözlerine bıçak saplayasım geliyor

3|0
    0|0
  • Kizlara kezban deyip kendileri su aygirina dünya güzelligi kazandiracak tipte olmalari (herkes degil)

2|0
    0|1
  • pipilerini göstermeye cok meraklilar

1|0
    0|0
  • Abaza olmaları itici

1|0
    0|0
    • Sana şöyle açıklayım ozaman türkiyede 3 milyon süreliyeli var (kaçaklarda hafif dahil içine normali 2 milyon) ama bir yerde sureli görsen bu dikkatini çeker ondan sonra her yer süriyeli (bende aynı fikirdeyim adamlar maşşallah bütün şehirlere sızmışlar) aynı o hesap normal sokakta yürürken bir hayvan hişt yavru die laf atar sonra tüm erkekler suçlu olur şöylede örnek vereblirim buna 12-f sınıfının kapısı kırıldı:
      -kim kırdı
      -12F ama bütün sınıf kırmadı içinden bir hayvan kırdı.

• Mobildeyim olmuyor

• neyse örnek vermiştim önemli değil.

• Şiddet eğilimlerinin çok fazla olması, kadına gereken değerin verilmemesi ve bencil olmaları istisnalar daima vardır.

1|1
    0|0
    • Kadınlar güldür (tabi hepsi değil örn:fotodaki bacımız gibi ) ama bazı hayvanatlarımız var tabi içimizde.

• Maalesef :/

• Aklı sürekli bel altında olup, bir fantazisi gerçekleşmedi diye aldatan erkek kadar iticisi yok.

2|0
    0|0
    • Bunu bence yaşamışsın :D

• farketmez okadar şerefsiz deilim zaten verenle vermeyen kızları ayırt edebiliyorum onu yaşamışsan (eğer) o arkadaş biraz azmış.

• Yok çok şükür yaşamadın ama yaşarsam o öfkeyle ne yapacağımı ben bile bilmem.

Erkekler Ne Diyor 7

• En itici yönümüz s2kici olmamız

1|1
    0|0
  • Cahil olmalari

0|1
    0|0
  • Aldatma

0|0
    0|0
  • Bacaklarını iyice açarak oturması malum arada büyük bir şey var :d

1|0