Kızlar nasıl oluyor da kokoreç yiyebiliyor?

Kızlar en ufak bir şeyden bile tiksinebilirken, ay iğrençsin derken, nasıl oluyor da kokoreci şapur şupur afiyetle yiyor? :))) Kokoreç ve kızlar iki güzel bir konu :)))

0|0
94

En İyi Kız Görüşü

• oo ben bayilirim kokorec e :D

herseye ayy tiskinc igrencde demem :D

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• Bumbar dolmasından tiksinmedim hiç bir şeyden tiksindiğim kadar ... Sanki tüm şehrin kanalizasyonu geçerdi içimden ,

0|0
    0|0
  • Adı üstünde kokoreç, bence b.kroreç.. Kötü kokuyor ya.. Bağırsak ya.. ne kadar temizlenebilir? ööğğ.. Sevmiyorum hiç bir sakatat..

0|0
    0|0
  • ya niye kızlar diyosun.. hiç bilem öyle değil.. hasas kızlar vardır ama ben hiç bişiden tiksinmem mesela mğdemi de hiç bişey bulandırmaz.yemek konusundada kokoreçe bayılırım paça kelle beyin aklına iğrenç denilen ne varsa yerim haa hatta kellede koyunun gözünün beyazınıda severim onuda yerim.

0|0
    0|0
    • yemek ayırmamak lazım ne bılıyım aklıma ole geldı hanı herseyden tıksınenler gelınce bıde karsımda kokerec yedını gorunce bı sasırdım yanı

:D tesekur ederım

• ben yemem kokareç iğrendiğimden değil sevmediğimden her şeyden de iğrenmem

0|0
    0|0
    • teşekur ederım ama bır defada olsa denemelısın :))

• denedim dışardaki yediğim de sevmedim bir kere teyzemin yaptığını yemiştim o daha güzel geldi teyzem yapsa yine yiyebilirim :)

• Canım çekti be sabah sabah :):) Tiksinç olan kokoreç ya da işkembe çorbası değil ondan sonraki hazımsızlık ve koku :)

0|0
    0|0
  • Ben yemem kokoreç.

0|0
    0|0
  • işkembe hariç, her türlü sakatata ve midyeye bayılıyorum ben yawww...

0|0
    0|0
  • ben bişeyden tiksinmem...kokoreçi eskiden severdim artık hiç canım istemiyor..

0|0
    0|0
    • benım arkdasım var sen de o gıbı olmusn oda artık kokusyla yetınıyor :)) teskurler :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Kokoreç sütlüce den gelecek halis kuzu dan :P Yapan adamda hakkını verecek.. Ben her daim yemem sadece belli/bildiğim yerlerden arada yerim.O yerlerdede erkek den çok kız vardır zaten:))

0|0
    0|0
    • sütlücenin uykulukçuları :)) orda yiyeceksin haliçe karşı küçük derme çatma uykulukçular da :)

• Ne yaptın bacı. Uykuluk denir mi yaw. Şimdi canım çekti bak. Zaten kokoreçe de bayılırım. Anlaşıldı bu akşam kendime ziyafet çekeceğim.

• :)) bılmedık yerdekı artık ne cıkar bılmem :)) tesekurler

• anlamış değilim çevremdeki bayanlardan sadece annem kokoreçi seviyor ve yiyor. diğerleri adını duyunca yüz ifadeleri değişiyor kuzu bağırsağından tiksiniyolarda koca dananın etini yemekten geri kalmıyolar.

0|0
    0|0
  • 23 yaşındayım bir kere bile yemedim yememde. Bir kere ağzıma götürcektim kokusu baydı resmen benden uzak dursun..

0|0
    0|0
  • Sadece istanbul'un karaköy ilçesindeki arif ustanın günlük sayılı derece de taktığı kokoreçi yerim. her yerde kokoreç yenmez dedeler. Bu soruyu sorarken genelleme yapmasaydın daha iyi olurdu çünkü herkesin damak tadı değişmektedir.

0|0
    0|0
    • evet dusuncelrıne katılyyorum ınsanların damk tadları ve renk meslesı :)) uzgun aklıma o anda ole geldı tesekurler :)9

Yükleniyor...