Grup yorum kimlerin şarkıcısı?

Soru çok saçma oldu ama nasıl soracağımı bilemedim.
Grup yorum ne için şarkı yazıyor yani kimlerin savunuculuğunu yapıyor?
Ve kimler dinliyor büyük bir aşkla bu şarkıları pkk'lılar mı? Ya da kimler? Biraz anlatır mısınız?

Aşağılayıcı yorumlarınızı kendinize saklayın düzgün bir biçimde görüş yazın lütfen

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• İstediğini dinle ne fark eder ki

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• solcular ve kendini solcu zannedenler dinler... CHP'li TKP'li vatan partili olup kendini solcu zanneden garibanlar da dinler devrimci espli sdpli halk cepheli pkkli insanlar da dinler

0|0
    2|0
  • Sol görüş sahipleri daha çok sahiplenir grup yorumu. Terörist dinler neden dinlemesin. Ama grup yorum terörist grubu değildir (bence)

1|0
    0|0
  • Grup yorum halka sesleniyor sadece solcu olduğu için sağcı kesim sevmiyor

1|0
    0|0
    • Teröristler solcu değil ki teröristler sadece onlara seslenmiyordur heralde şarkılarında

• Bildiğim kadarıyla grup yorum kaypakkayacı yani onlarda pek Atatürk'ü sevmiyolar ama bunlar şarkılarını söylüyor insan ayırmıyolar ben öyle biliyorum

• Teröristlerin sözde müzik grubu

1|1
    1|0
  • Pek dinlemem

0|0
    1|0
  • Marksistler görünürde lakin benim gözümde bir avuç terör yandaşı. Bir sürü yanlış yapılmış olsa da artık anlamamız lazım yanlışı yanlışla telafi edemezsiniz on binlerce insan öldü hala terör hala cehalet.

0|0
    0|0
  • kendini devrimci zanneden br sürü ahmak insanın sarkıcısı. Devrimi o kadr basitleştirmişler ki.

0|0
    0|0
  • Sosyalist komünist

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...