Fantastik konuları sever misiniz?

Fantastik konuları sever misiniz? Film ya da kitabını sever misiniz?

• Severim
    89% (8)92% (11)90% (19)Oy Ver
  • Sevmem
    11% (1)8% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Din'den sonra en çok ilgili olduğum şeydir. İnsan olarak zihnimizi kurcalayan bilinmezliklere hep ilgi duyarız =)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• En sevdiğim konu

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • severim güzelde hikaye yazarım

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0
  • Severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet severim. Bu turu okumaya harry potterla basladim. Cok kitap okuduğum için bana yasakti belli bir raddeden sonrasi. Gece yorganin altında el feneriyle okurdum. Onlardan beş tanesi falan cikmisti sanirim ben küçükken. Dört de olabilir. Neyse. Sonra aldous huxley ile devam ettim. Cesur yeni dunyayi okudum. Ama sanirim ondan önce asi diye bir kitap okumuştum. İçeriğini tam hatirlamiyorum. Sonra George Orwell okudum. 1984. Onunu alamadik. Ursula le guinden mulksuzlerle devam etti. Le guini cok sevdim. Yerdenize basladim. Bittiler. Bir daha okudum. Lotr vardi sanirim sirada. Birinci kitap bitti. Fahrenheit 451 geldi. Sonra seriye devam. Araya başka kitaplar girdi cikti. Senelerce kitap okumadim sanki sonra. Bir arkadasim Michael ende den bitmeyecek öyküyü hediye etti. Yazili kismi bitti. Sonra ayni yazarin momosu geldi. Bir kaç yazarin fantastik yazılar yazip yazmadigini düşünüyorum bu arada. Neyse. Şimdilerde Mülksüzler yine elimde.

0|0
    0|0
  • Severim herhalde.

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...