Benim İçin Üzülme dizisi nasıl?

Diziyi izleyeniniz var mı arkadaşlar geçen bölümünde ağlamaktan gözlerim şişmişti bu haftaki bölümüde çok güzel ya :(:( dizi çekimlerini de izlemiştim ama bu kadar gzel bi dizi olacağını bilmiyodum. Benim İçin Üzülme dizisi nasıl sizce? :(

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• sadece geçen bölümün son sahnesine bakmıştım dolmuşla cenaze getiriyorlardı millet eğlenirken

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İzleme şansım olmadı.

0|0
    0|0
  • sorma ya cok acıklı gitti ehmat gitti :(:(:(

0|0
    0|0
    • valla gtti (::( ağladım ağladım ertesi gün de çarşıda dizide ki sevgilisiyle gezerken grdüm :):)

• sssSD:FA:SASF:ASFASF işte sen ağla adam gezıyo D:D:

• bende ilk pazar gunu izledim hakkaten hosuma gitti bu sene izleyecegim tek dizi olucak gibi

0|0
    0|0
  • şuan gördüm diziyide konu nedir bu dizide

0|0
    0|0
    • laz bi erkkle kürt kızın aşkı ama araya başka erkkler de griyo ve kızın kuzeni de kıza aşık kızı istemeye gden laz ekkeğin kardeşini yanlışlıkla vuruyo // amaç çocuğu vurmak ama yanlışlık oluyo işte ...çocuk ölüyo öyle işte :((:

• iyi dedin valla doğru söylüyorsun:D

• Pazar günü yanlışlıkla izledim. Mahsun Kırmızıgül yönetmenmiş. Bi daha bakmadım.

0|0
    0|0
  • Ağlama garantiliyse izlerim bende.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• süper bi dizi bence. oyuncular görüntü kalitesi falan on numara. daha ağlamadan izlemediğim bi bölüm olmadı. erkekleri bile ağlattı bu dizi. tabi memleketimde çekiliyo olması da cezbetmiyo değil. ama gerçekten mahsun kaliteli bir iş daha çıkarmış ortaya. tebrik etmek lazım.

1|0
    0|0
  • Misafir var diye hep beraber izlemek zorunda kalmıştık 3ümüz de beğenmedik. Bu kadar ağır ilerleyen bir dizi olabilir mi ya. Konusu desen o da ayrı sıkıcı ki yönetmen de Mahsun'muş zaten.

0|1
    0|0
  • Bolca ajitasyon, ağlama, zırlama, bağırma göreceğimiz tipik Mahsun Kırmızıgül dizisi işte.

1|0
    0|0
  • izlmedim başlamadan önceki özetlerinden bıkmıştım

0|0
    0|0
  • Müthiş bir dizi :/

0|0
    0|0
  • sen de üzülme onlar için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...