Aranızda bateri çalan abilerim ablalarım varmı?

Yani bildiğimiz davul dediğimiz şey araştırıyorum bu yaz bir kursa başlııyacağım yaklasık 6 aylık bir öğrenim süresi varmış doğrumu ben gerçekten çalmak istiyorum rock ve metal dalında tabi

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• 9 yıldır çalıyorum. Nedir problem?

0|0
    0|0
    • Ustam bana hocalar kurs ve ders hakkında kısa bir bilgi verirmisin saatleri çalışma tarzları ve aylık üreti v. b konular mesela derst saatleri

• Peki nereden temin edebilirim bunu?

• Herhangi bi' müzik marketten.

Kızlar Ne Diyor 3

• vardır

0|0
    0|0
  • Malesef bende hiç biri yok

0|0
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• doğru ama sonrası da çok önemli. Akustik bir davul bunlara uygun sehpalar ve ziller, çalışmaya uygun ortam... ki metal çalacağım diyorsun. Iyi derecede twin kullanmayı ve atakları, ölçüleri bilmende çok önemli. Biraz maliyetli bir iş maalesef. Piyasanında ciddi bir davulcu eksiği var.

0|0
    0|0
  • Hocam öngörülen eğitim süresine bakmayın. Gerçekten kaliteli birinden almalısınız. Çoğu kurumdaki bateri hocasının bölümü aslında bateri olmuyor genelde. mümkünse öne çıkan kişilerden ders alın. İşte o zaman sizinde azminizle 6 ayda çok yol katetmiş olursunuz. Artık sonrasında sadece kendinizi geliştirmek kalır.

0|0
    0|0
    • Teşekkürler verdiğiniz bilgilerden dolayı yorumunuzdan dolayı umarım gerçekten çok istiyorum:)

• Rica ederim bende bateri dersi verdiğim için biliyorum, dört müzik aleti öğrendikten sonra kendimi geliştirdim 😀 ve ne yazık ki kurumların çoğu bizim gibilerle dolu :D kendini gerçekten geliştirmek istersen bizden uzak durmalısın ama yok çalsam show yapsam dersen o daha rahat.

• https://www.youtube.com/watch?v=yC-Rt0TXnOY
    hatuna rica et sana versin...) benimde içimde hep vardı batari hep erteledim sen erteleme...

0|0
    0|0
  • Evet o benim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama öğrenmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...