Milletçe Neden Sizce Şiddeti Bu Kadar Seviyoruz?

Mesela Tuttğunz Takımdan Biri karşı takımdan birisine yumruk atsa helal koçum yumruk attı adamsın diyoruz ama gidipte l*n niye yaptın 10 maç ceza yiyecen ne gerek var diyen yok bu çok yanlış değil mi?

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Siddeti demeyelimde bence tutkulu bir milletiz birseyi sevip baglanmak onun arkasinda durmak ruhumuzda var tuttugun sey ya da dava ugruna o yolda yaptigimiz hersey mübah diyoruz.. Stresli bir millet oldugumuzdan ve heryerden elimiZ kolumuz bagli oldugumuzdan kendi icimizde siddet gösterip sakinlesmeye calisiyoruz.

0|0
    0|0
    • Aynen ;)

• Tesekkur ederim eig icin.. :)

Kızlar Ne Diyor 9

• Krolar piyasa yapıo..

Benim açımdan gereksiz insanlar.. Umrum dışı. Centilmen, kibar , duyarlı herkesden açık ara öndedir.. Recep ivedikler kusura bakmasın :D

0|0
    0|0
  • Yetiştirilmekte sıkıntı
    https://m.youtube.com/watch?v=H5cycKOmDOI

1|0
    0|0
    • onu izlemiştim aynen yetiştirilmekle alakalı babası çocuğunun önünde annesini dövüyr çocuguda bir başka çocugu dövünce ceza verceğine aslanım benm diyor sora şiddetin iyi birşey olduğuna kanaat getiriyor.

• Farkındaysanız video yabancı :)
      Türk versiyonu olsa.. Yazmama gerek yok nasılsa anladınız :))

+++ bu arada

• ben şiddete karsıyım yani. hiç kavga gürltüyü sevmem.
    ve tuttugum takımın taraftarı kavga cıkarsa yuhlarım onu yani.

0|0
    0|0
    • Bencede yani futbol oynuyorsun kickbox yapmyıorsn insanlar futbol izlemek için gelmiş oraya eğer dövüş ilzemek isteseydi kickbox kanalı açardı ya da kickbox maçına giderdi.

• yani hemfikirim.

• Şiddetsever milletiz genlerde var kanks

0|0
    0|0
  • yanlış bence de. yorum yaparken bile asabiyiz. bilmiyorum neden öyle. herkesin sorunları var ve bunun öfkesini bir bahaneyle başkasından çıkarıyor gibi

0|0
    0|0
  • İletisim sıkıntısı var herkeste. Anlatmaktan cok anlamaya calismadigimiz icin oluyor.

0|0
    0|0
    • herkes ne kadar haksız olsada söylediği şeyin haklı olduğunu göstermeye çalışıyorlar

• kesinlikle yanlış ama öyle bir milletimiz var ki döven güçlü, döven daha iyi diye diye taa küçük yaştan öyle yetiştiriyorlar çocuklarını, ee hal bu olunca böyle insanlar oluyo işte

0|0
    0|0
  • Futboluda kikboxse cevirdiler

0|0
    0|0
    • Sana birşey diyim mi dövüş sporlarını sık sık takip ederim evet dövüşüyorlar adamlar ama birbirlerine çok saygılılar maç sonunda sarılıyorlar futboldan daha az gerilim oluyor.

• kalitemizi belli ediyoruz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kavga küfür yazıflıktır en son kavgaya başvurulmalı :D bizim ülkedekilerde iki lafı bir araya getiremedikleri için ondan 10 kelime biliyorsa 9 tanesi küfür 1 tanesi hakaret :D

0|0
    0|0
    • :D :D haha aynen gereksiz ya Melo'yu galatasaray taraftarı çok seviyor mesela volkanıda fenerbahçe taraftarı ben galatarsaylı olark ikisinede ayar oluyorm futbolu kirletiyorlar

• Adamların işi gücü yok ya :D Alhtan Türkiyede pek durmuyorum turneler oluyorda bizim milleti hiç anlayamadım

• aynen ilginç milletiz :D

• Umrumda değil .

0|0
    0|0
  • Konuşmayı yeni yeni öğreniyoruz dur daha ne ettin. :D
    Bir çok sorunu iki çift lafla biraz alttan almayla geçiştirmek mümkün
    Diğer türlüsü için muaythai öneririm, tabi biraz ilerlerseniz de vurursam ölür mü korkusu başlar gibi gibi.. . d

0|0
    0|0
  • ben sevmiyorum bağırmak bile gelmiyor içimden :)

0|0
    0|0
  • Haklısın

1|0
    0|0
  • asabiyiz çünki

0|0
    0|0
Yükleniyor...