O Ses Türkiye yarışmasına katılan Nur Cennet Uçar hakkında neler düşünüyorsunuz ?

O Ses Türkiye'ye katılan Nur Cennet isimli yarışmacı jüri üyelerine "sen" diye hitap edince Acun Ilıcalı kızarak yarışmacıyı uyardı. Acun Ilıcalı, 'Yeni tanıştığın birisine siz denir, sana bunu öğretememişler, insan içine çıkınca biraz daha dikkatli konuş' dedi.Yarışmacı, başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı’nın uyarılarını dikkate almayarak aynı şekildeki konuşmalarına devam etti.O Ses Türkiye'de gergin anlar link Nur Cennet’in bu garip konuşmaları karşısında şaşıran jüri üyeleri şaşkınlıklarını gizleyemedi. Programda Nur'un konuşma tarzına uyarısına rağmen devam etmesine kızan Acun Ilıcalı yarışmacının performansının Hadise ve Murat Boz tarafından beğenilmesine rağmen yarışmacıyı diskalifiye etti.Alıntıdır.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 13

• Kendileri de aynı haltı işliyorlar sonuçta. Tamam normal olarak kızın yaptığı yanlış, onlar jüri ise ve sen de oraya yarışmaya gittiysen cıvıklık yapmayacaksın ama terbiye dersi veren kişi de terbiyesizlik yapıyor. O da o kızı ilk kez görüyor. Acun haklı olarak görülse de bunlar reyting oyunları sadece. Bir kez de aynaya baksın.

• videoyu izlemedimacun var diye o programıda izlemiyorumözel bi durum yok adam acaip itici ve antipatik gelior bana

• Diğer başlığa yazdığımın aynısını yazıyorum. :)Acun yeni tanıştığın birine sen diye konuşma diyo kendisi kıza sen diye hitap ediyor. Sonuçta kendisi de bir sanatçıya hitap ediyor dikkat etmesi gerek. İnsan başkalarından bir şey beklerken ben yapıyormuyum da bekliyorum diye düşünmeli.Zaten kızın saygısızlık yapma gibi bir amacı yok sadece uslubu öyle...

• Acun şunu diyerek özetledi bence durumu= "Sana bu hakkı verirsek senden sonrakiler de böyle davranabilir". Yoksa sanatçı egosuyla alakası yok durumun,bence doğru bir hareket.Şimdi alsın özgürlüğünü pür neşe yaşasın.

• Saçma sapan yarışma programlarını izlemiyorum.

• alla alla muhabbete bak ya. kim ki onlar onlara saygıda kusur etmiycekmişim. afferim Nur Cennete. bundan böyle kardeş belliyorum kendime. terbiyesiz olan acunun ta kendisidir. yeni tanıştığın birine sen diye hitap etmiyceksin diyo, kendisi sen diye konuşuyo ama. sen kimsin ki ya, zenginsin diye Allah mısın. ne zannediyosun kendini, sizin karşınızda el pençe divan mı duracaktı. kibire bak yaa. ne yani, hülya orda kaç yarışmacıya saçma sapan saygısız yorumlar yaparken iyiydi. bi yarışmacı kendi gibi özgüvenle çıkınca yooo olmaz çok yanlış oluyo. hadi be sizde. küçücük kız iki kelimesiyle tüm maskenizi düşürdü işte. tebrikler Nur Cennet. kardeşimsin.

• katılıyorum kesinlikle..

• burada kızda haksız acun beyde kız sen demekle braz kabalık etmiş ama acun beyde şunu bilsinki bir bayanla o şekilde konuşulmaz bayan juriye iletirsin o kızı uyarır doğrusuda odur bence büyüklük haddini bildirmek değil doğruyu uygulamaktır

• Acun Gerçekten Çok Güzel Konuştu..

• en iyisini yaptı dogru karar bence

• Psikolojisi bozuk bir kız doğru, acunun reyting malzemesi olduğu gerçeği de başka tabi.

• uçarım diyoya koptum biraz pavyon şarkıcısı gibi ama yapılan muameleyi ağır buldum ayıp ettiler en azı yayınlamıcaklardı...

• Bence kız haketti. Sen niye dönmedin diyor Hülya Avşara. Sen kimsin yaa :D

• öylede oda insan ya yayınlama türkiyeye rezil etme bari yazık yani yanlış yaptılar bencee

• Paranın köpeği olmak budur kendisi saygısından yayınlıyor zaten kızın performansını sırf reyting için madem kızı diskalifiye ettin orayı kesebilirdin. Buda yıllar önceki acunun üçkağıtı bizde malız ya. link

• Bence maksat reyting ti, acunun isleri yani.

Kızlar Ne Diyor 10

• Yok artık :O

• acun en iyisini yaptı kız çok terbiyesizdi

• Ünlü olmaya çalışan varoşlardan biri, daha öncede Popstar Alaturkaya çıkmış ordakileri de çıldırtmış az bile yaptılar.

• kız da hatalı acunda..acunun yaptığı ego tatmini ders vermek falan değil..ha birde reyting tabi.

• biraz reklam gerekiodu...

• Reyting tuzağı.

• AYNEN KATILŞIYORUM REYTİNG

• gün içinde sorulan 3. aynı soru

• Dikkat etmemiştim

• senden 15dakika önce sormuş, soruyu sormadan incelerseniz görürsünüz

• hakketti o kız bunu bence acun en iyi davranısı yaptı .

• O değil çıktı ya teyzeside hala diyo olur öyle falan. Bence çok saçma biriydi ve hiç samimi değildi. Samimiden çok neyse. Bide acun hani laf soktukça dilini çıkarıp sırıtıyodu ki çözemedimm ?

• Utanma duygusu yok hiç

• bencede

Yükleniyor...