Mutlaka okumam gereken kıtap nedir cok beğendıklerınız hakkında onerıde bulunabılırmısınız?

bu aralar cok sık kıtap okuyrm we cok beğendığim yok en ıyı bıldiğiniz kıtap hakkında yardmcı olur musunuz ne okumalıyım sızce.

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Evden bakkala çıkamayan kızlar adlı kitap

0|0
    0|0
  • robinson crouse :) adaya düşünceki halleri öyle betimlenmiş ki ben de onula tarla yaptım, keçi avına çıktım, çok yoruldum :) güzeldi

0|0
    0|0
  • Yalnız insanlar sokağı siddetle tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Pamuk prenses

0|0
    0|0
  • Maksim Gorki, Tolstoy, Goethe, Sun tzu.

0|0
    0|0
  • Gönül Doktoru

0|0
    0|0
  • bir kaç süper kitap varda ağır gelebilir.

0|0
    0|0
  • Jitterbug Perfume (Parfümün Dansı)

0|0
    0|0
  • Zulfu Livaneli mutluluk serenad kardesimin hikayesi. Okumadan olmeyin.

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana serenad muhteşemdı mutluluğuda okudum ama kardeşimin hıkayesı olabılır

• sende kıtapçı gıbı görünüyosun.. benımde sana tavsıyem uçurtma avcısı ve bin muhteşem güneş hayatımda okuduğum en iyi kitaplar... büyük ihtimalle okumuşsunuzdur. tarifsiz.

• Khaled Hosseini hayraniyim diyorsun. Okudum ikisi de guzel gercekten. Son bir oneri klasiklerden Alexander Dumas Siyah lale. Kitabi eline al ve kendini akisina birak. Hayir kitapci degil iyi bir okuyucuyum sadece. :)

• beğendiğim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bu kadar çok kitap okumanın hakkını vermek için lütfen Türkçeyi düzgün kullan ki kitap okumanın bir işe yaradığı görülsün. Hem kitap okuyup hem w gibi harfler kullanıyor ve imlâ kurallarını bilmiyorsan, kitap okuyorum diye gezinme. ŞAMANIN DOĞUŞU - Adnan KURT (Muhteşem bir kitap, şiddetle tavsiye ediyorum.) Türklerin Tarihi - İlber ORTAYLI (Bu da muhteşem...)

1|3
    0|0
  • fareler ve insanlar

0|0
    0|0
  • sherlock holmes kesin okunmalı bence

0|1
    0|0
  • canan tan kitapları olabilir veya sinan akyüz incir kuşları

0|0
    0|0
  • cerrah , alamut kalesi j-kayıp incil düğün (j. garwood) daha çok var :D

0|0
    0|0
  • Aklından bir sayı tut (cinayet seviyorsan)

0|0
    0|0
  • bence sarah jıo oku asla pısman olmazsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...