Ölünce insanın başına neler gelir?

şüphesiz ki burada bulunan herkes bunu yaşayacak yani aslında kabul edilmesi zor, bizim doğamızda inkarcılık var eminim herkes içten içe ölümsüz olduğunu düşünüyordur ya da hatırlamak konuşmak istemiyordur peki neden? korku mu? ama başımıza gelecek en kötü şey kabullenmek belki bu yüzden zor neyse benim sormak istediğim kabir azabınmdan falan bahsetmiyorum can nasıl çıkar tabiri ruh ya da enerji herneyse bu bizden nasıl çıkacak çok eziyetli meşaketli bir süreç mi?

Güncellemeler:
bu kadar geri zekalı bir araya nasıl toplandınız brawo doğrusu.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben bir kac saniye (kaza) da gitim geldim gibi (13 yasind). Cevremdekilerin sessini duya biliyordum ama nefes almaya calisiyordum ama alamiyordum (bogazimda sorun vardi) kalp atislarini duyar ya insan hizli hizli nefes almak isterken oyle deyildi iste. Gozlerim acikti etrafi duyordum ama yavas yavas sanki uzaklasiyordu o sesler ( sanki kullaklarina ayni anda bardak kaparsinya) gozlerim acikmis oyle diolardi ama birden etrafa bir duman doldu bembeyaz duman siss gibi sonro cok acayip bir sessizlik hic ne nefes alip verisi hic bir sesss ve rahmetli annemin yuzunu gordum govdesini uzaktaydi yuksekteydi anneeee demek isterken o ona elimi uzatim o esnada annem bana kizim gelme diye bir bagirdi ben bir itildim ki (o esnada yanaklarimda bir islaklik hissetim gozlerimden yaslar akmisdi) kendime geldim hizli hizli oksurme nefes alip verme. Olum

0|0
    0|0
    • Tek merak etigim annem elimdn tutsaydi ne olurdu. Ama dunyada o kadar canim yandiiki simdiye kadar (gerci yuksek konusmamak lazim daha neler yasatacak mevlam kim bilir) obur tarafda gun gormusum. neye yarar. Ben sevdiklerimle bir olamycam hic birzaman olsem geride kalanlar bndn once gidenler :(

• merhaba bende annemi yakın zamanda kaybettim henüz çok gençti senin gibi bir durum yaşamadım fakat pek çok öyd ismi verilen yani öte alem deneyleri diye bilinen bir şey bu klinik olarak öldün fakat geriye döndürüldün annesizlik ne demek çok iyi bilirim. sen aslında kısa bir geçiş yaşamışsın bir tecrube ne mutlu sana.

Kızlar Ne Diyor 4

• Biz nerden bilelim kanks onu Allah bilir. Ama günahı cok olan onsanin ruhu acı cektire cektire cıkarmış ben öyle duydum.

0|0
    0|0
  • Geçen de bir ölmüşüm sorma yani çok güzel ölmüşüm, ne bilelim ya sanki öldüm dirildim hahaha...

0|0
    0|1
  • Onu ölmeden bilemeyiz

0|0
    0|0
  • ölmedim hiç bilmiyom :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ölüm acısı denen bir şey var. Çok zahmetli bir olay. Tabi ölüm acısını hafifletmek için dinimizce bazı yöntemler dualar var. Ölüm anında şeytan gelir. İnsan ölürken çok hararetli olurmuş. Şeytanda elinde bir bardak pis bit suyla gelir der ki bana imanını ver sana suyu veriyim. Tabi insan bilinçli olsa verir mi vermez. İşte orda imanını vermek ya da vermemek tamamen imanının güçlülüğüyle alakalı yaptığın ibadetlerle Allah a karşı olan yakınlığınla alakalı. İmanı verirsek Kafir olarak gidiyoruz. Allah herkese imanlı olarak ölmeyi nasip eylesin.

0|0
    0|0
  • Her canlinin olumu tadacagi gibi, Her canli olum esnasinda aci duyacaktir.
    Peygamber efendimiz bile cok ufakta olsa olum acisini yasamis.
    Bu aciyi hafifletmenin yoluda guzel amellerdir.

0|0
    0|0
  • Geberip gidicez işte bilincin yok olacağı için ne olduğunu bile anlayamayacaksın o yüzden dert etme

0|0
    0|1
  • Ölen geri gelmiyor bilemeyiz

0|0
    0|0
    • gelmiyor derken klinik olarak insanın kalbi duruyor ve o esnada ölmüş oluyor ölü kabul ediliyor ve sonra tekrar geri döndürülüyor yani bu adam ölmemiş mi oluyor :)

• Gece gece yat uyu biladerim :)

• biraz okumak iyi gelir.

• Kişinin nasıl bir amel defterine sahip olduğuna bağlı nasıl gideceği

0|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...