Şu sıralar sizi gıcık eden reklamlar hangileri?

Şu aralar 50 50 diye bir reklam var o çıktığı an resmen tvyi fırlatıp atasım geliyo o derece gıcık oluyorum. Sizi gıcık eden reklamlar hangileri?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Şu aralar dizi reklamlarından normal reklam izleyemiyorum

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 118 reklamlarının tümü..10 10 onnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.gıcık kızlarıda bulmuşlarki akılda kalsın.Ters psikoloji etkisi..Başarıyorlarda...

2|2
    0|0
  • Sizin arabada bundan varmı?

Bundan?

Şundan?

Ebein... Her ne kadar kadına şiddete karşıda olsam o kızı evire çevire dövmek isterdim :D

0|0
    0|0
  • Bir cocuk bakkala giriyor suyun kac hali vardir diye soruyor bakkalda 3 kati sivi gaz cocukta hayir 4 kati sivi gaz birde ideal hali simdi ver bakalim bir ideal su parasinida vemiycem bilemedin ki... Reklama bak o suyu bedeva verseler almam ulen paraya kiyip reklam yapiyorsunuz bari guzel birsey yapin cocukta cok gicik icimden tokatlamak geliyor

1|1
    0|0
  • beni herzaman yapmacık deterjan reklamları gıcık eder..evde anıden pembe bi kadın belirir yada başka bi adam..sanki odada yıllarca beklemiş gibi çıkar biyerde..aşırı yapmacık..yeter artık reklam yapmasınlar bence daha çok satış yaparlar..benim nefret etmekden alasım gelmez..

0|1
    0|0
  • mc donals'ın 'kıvırma' reklamlari

0|0
    0|0
  • calgon ve orkit reklamlarına gıcık oluyorum ben

0|0
    0|0
  • Badabadabadabada badabada vadavada bada vada hay vadanıda badanıda :DD:

0|0
    0|0
  • bütün dizi reklamları.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• :D:D:D:D:D

bi aralar su thy reklamindan gina gelmisti bana... aile dedelerini ucaga binmek icin ikna etmeye calisiyorlar, komfordan yemeklerden bahsediyorlar... kebap varmi diyor amca? torunda " ohooo dede, ben zaten ucaga kebap yemek icin biniyorum" diyor... o reklamdan dönüp dolasip cikardi, kafayi yiordum artik.. bilmiyorum belki sadece atv avrupa verdiler bu reklami, sizin atv de verdilermi bilemem :D

0|0
    0|0
  • Kaç haftadır televizyondan yoksunum :(

0|0
    0|0
  • vodefone reklamlarına gıcık oluyorum. şu kırmızı esprisini duyunca çığlık çığlığa evden kaçmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • Padişah halı diye bir reklam gördüm o gün. Kadının biri oturmuş koltukta, duvara astığı halıyı izliyor, ordan müzik geliyor

"padişah halı...dındın" :/

0|0
    0|0
  • haa :D reklam hosuma gidiyor fity fifty :D

bencee ... cocuklar var hani dönemdeyizmi ne diyorlar hatirlamiyorum pek

o reklamdan gicik kapiyorum

var bi kactane daha sanirim.

0|0
    0|0
  • Şu pen reklamı,

Yatırım için evini beyaz fiyatına ahşap görünümlü pen yaptırıyor, gündeki kadınlar da aaaaaa oluyorlar. Saçmalığın daniskası.

0|0
    0|0
Yükleniyor...