Supernatural izleyenler Dean Azrail oluyor ne düşünüyorsunuz?

Fragmanı izledim ve uzun zaman sonra Ölümü gördüm gerçekten ayrı bir karizması var adamın ve Dean kontrolden çıkıp herkesi öldürüyor alalım düşünceleri :)

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonunu izlemek kısmet ol. adi 2. sezona kadar izledim

0|0
    0|0
  • Başlık yeni başlayanlar için spoiler olmuş iyikisevmiyorum diziyi

0|0
    0|0
    • Spoiler değil dizinin fragmanı bu

• dızıyı ızlesen bunun bır sey ıfade etmedıgını anlarsın olanlar yanında :)

• En son 3. sezonu izledim ve sıkıcı bulmuştum yani hiç fikrim yok değil şayet yeni 3. sezonda olsam ve görsem sinirlenirdim. Hatanı kabul etmek yerine üste çıkmayı bırak bence. Sadece keşke başlığa yazmasaydın azrail falan yerine "spoiler" yazsaydın...

Erkekler Ne Diyor 3

• O dizi hala devam edıyor mu yia. afg Dean'in kara gözlerını benden almış. iblis barlarında beraber avıclık yapıyorduk. dsadg

0|0
    0|0
  • yav zaten çok sacmaydi şimdi iyice ucmuslar ama kolay değil tabi 10 sezon olmuş yeni konular arıyor insanlar gecenlerdede seytan olmuştu , d

0|0
    0|0
    • ya konu olarak saçma ama izleyince insan kendini kaptırıyor benım ıcın en iyi dizi şu anda:)

• en sevdiklerim the walking dead. spartacus. the vampire diaries. arrow. the flash. the originals. game of thrones. bunlar en sevdklerim ama ilk arrow the walking dead ya da the wampire diaries ile başla

• tamam kardesım eyvallah :)

• Dean samin onun arkasdından is çevirmesine cok kızdı ve castieli nasıl dövdü gordun o hala seytan bence içinde sadece ortaya çıkmayı bekliyuor

0|0
    0|0
Yükleniyor...