Burada biri kürtçe modern şarkı mı ne paylaşmıştı dalga geçmek için açtım şarkıya bağımlı kaldım hayır yani babam falan duysa evlatlıktan reddedicek?

burada biri kürtçe modern şarkı mı ne paylaşmıştı dalga geçmek için açtım şarkıya bağımlı kaldım hayır yani babam falan duysa evlatlıktan reddedicek? Nasıl kurtulabilirim bu şarkıdan klibi izlerken gülme krizine giriyorum asdasdasd?

0|0
6|4

En İyi Erkek Görüşü

• Pkkyı sevmem, kürtce sarkıları sevmem

kürd ve türk karısımıyım

ama ayrım yapan herkesin ta mına koyayım

1|0
    0|0
    • Kes l*n sesini yapıyorum l*n işte varmı? Küfürbaz haydo
      Allah türkü korusun

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 6

• dinletebiliyosam ne demek şarkı budur arkadaşlar https://youtu.be/1FZuHBHTv6Y dalga geçmek isteyen eğlencesini aynaya bakarak yapsın yeterli olucaktır

0|1
    0|0
    • l*n bir terket şurayı aha bu şarkı işte velalalalaosdlaosdaos ahahaha bu şarkıdan bile sayılmaz ancak dalga amaçlı açarım zaten bunu

• Aptallara göre insanlar; ırk, cinsiyet, milliyet, yaş, statü, renk, din ve dil başta olmak üzere 8’den fazla kategoriye ayrılırlar. Halbuki olay bu kadar komplike değildir. insanlar sadece 2’ye ayrılırlar: iyi insanlar ve kötü insanlar." Albert Einstein..
    Bende türküm. Ama Türk olmadan önce insanım. Önce insan olmayı öğren. Allah diyosun da Allah ın insanlar arasında ayrım yapmayın emrine niye uymuyorsun. Allah katında üstün olanlar takva sahipleridir ırkın bir önemi yok ;)

1|0
    0|0
  • Neden evlatliktan reddetsin? Baska dilden muzik dinlemek ne zamandir suc oldu? Sanat evrenseldir.

0|0
    0|0
  • Gülüyom senin yüzünden manyak karı :D biliyom ben de gördüm paylaşımı :D

0|0
    0|0
  • Şarkı güzel de değildi aslında.. Kürtçe pek melodik bir dil sayılmaz.

0|0
    0|0
  • biliydim böle olacahını

1|0
    0|0
Yükleniyor...