Sizce Hollywood mı , Bollywood mı?

Sizce En İyi Filmi Yapanlar amerikalılar mı hintliler mi?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• hollywood tartışmasızdır, ama aşk meşk filmlerinde bollywood efsanedir.

0|0
    0|0
    • İşte aradığım yorum aynen öyle :) aşk istiyosan gerçekçilik istiyosan yürü hindistana , aksiyon istiyosan cinsellik üst düzey istiyosan bas amerikaya :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Hollywood tabii ki tartışmasız :D

resources1.news.com.au/.../...9-hollywood-sign.jpg

0|0
    0|0
  • İstisnalar hariç İkiside değil. Biri sırf özel efekt ve bilinç altına mesajlar, diğeride yapmacık mimikler ve yersiz danslar.

0|0
    0|0
  • Bilim kurgu-macera gibi alanalr hollywood. Ama iş aşka gelince tabi ki bollywood. Aamir gibi bir oyuncu var mı?

1|0
    0|0
  • Altın Portakal 😂😎😏

0|0
    0|0
  • Holyvud

1|0
    0|0
  • İkisinin de mükemmel diyebileceğimiz filmleri var fakat hollywood şu an daha önde bana göre.

0|0
    0|0
  • Bolly aptalca sırf insanlar para kazansın diye saçma sapan şeyler yapıyorlar.

0|1
    1|0
    • gerçekten ciddi olamazsın. gram film bilgin olmadıgını bize göstermiş oldun

• aşk tarzında veya gerçekçi filmler istiyorsan bollywooda gideceksin eğer yok ben aksiyon severim falan dersen hollywooda. tartışmaya gerek yok

• Ergenlikten çıkınca haber ver tekrar değerlendirmeye alırım bb.

• Hollywood

0|0
    0|0
  • Hollywood üstüne tanimam😉😎

0|0
    0|0
  • Tabikide hollywood tartışılmaz, bollywood filmleri kadar saçma bir yapımlar olamaz yarısından çoğunda aaçma danslar var ve 7 üzeri puan almalarıda ilginç

0|0
    1|0
    • erkeklerin çoğu amerika der çünkü orada daha açık saçık şeyler vardır daha geniştir , aksine hintliler ise bizim türkler gibi kültürlü olduklarından en fazla öpüşürler aşk onlarda baya birr vurgundur :) 4

• eğlence ve onların kültürleriyle alakalı. 3 idiots , peekay veya ghajini izle

• İyi tamam bakarım :)

• bolly güzel ama biyerden sonra sıkıcı. holly sonsuz çeşidiyle tercih

0|0
    0|0
  • tabi ki amerika kıyas bile yapılamaz

0|0
    1|0
    • erkeklerin çoğu amerika der çünkü orada daha açık saçık şeyler vardır daha geniştir , aksine hintliler ise bizim türkler gibi kültürlü olduklarından en fazla öpüşürler aşk onlarda baya birr vurgundur :)

• Amerika yı hatunlar için değil bilim kurgu ve aksiyon için severiz biz hiç bir b*k bildiğin yok soran.

• sen onları izle ozaman

• Hollywood

0|0
    0|0
  • Hollywood :)

0|0
    0|0
  • açık ara bollywood :D

0|0
    0|0
  • bence yeşilçam

0|0
    0|0
  • hollywood güzeldir ama İran filmlerinin üstüne tanımam

0|0
    0|0
  • Türkwud 😀

0|0
    0|0
  • Hintliler son yıllarda sinema sektöründe ataga kalktı

1|0
    0|0
    • Yok la filmin en güzel yerinde mal mal dans etmeye başlıyorlar alt f4 çekiyorum.

• aday adayı bir b*k bilmiyosun gelip yorum yapma ergen

• 18 yaşında hatun bana ergen diyor kafayı yicem.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hollywood

0|0
    0|0
  • Iksisde iyi

0|0
    0|0
  • Hint filmlerini hic sevmem. Herşey de dans ederler sonra yüzlerine iki saat rüzgar carpar.

0|0
    1|0
  • hollywood

0|0
    0|0
  • Boly daha içten.

1|0
    0|1
  • İkisi de çok başarılı ama Hint filmleri daha sıcak, uzun metrajlı ve samimi o nedenle Bollywood diyorum ben :)

1|0
    0|0
  • turkiyeliler

0|0
    0|0
  • sorusu bile saçma. biri çakma biri orjinal. kim orjinal varken çakmaya bakar?

0|0
    0|0
    • daha gerçekçi filmler isteyen bakar

• iikisinide çok seviyorum ama kıyas olmamalı bence. isimleri kendilerine özgü olsaydı olabilirdi ama bu resmen çakma

Yükleniyor...