Kapat

Roman yazmak istiyorum...

Merhaba arkadaşlar. Ben, Roman Yazmayı düşünüyorum. Ancak konuya nereden başlaya bileceğimi bilemiyorum. Sizce nasıl yapabilirim bu işi? Amacım Tek başına kendim yazmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim... Saygılar... :)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yardımcı olursak tek başına kendin yazmış olmazsın :))

0|0
    0|0
    • Adam Teknikten Bahsediyor. Tek Başına Yazar Ama Altyapısı Olması İçin Bize Soruyor.

• Roman yazmanın tekniği nedir kardeşim :)))

Aklına gelir yazarsın giriş gelişme ve bitiş olarak

• Teknik Şart Kolay İş Değil Bunlar. Arkadaşımdan Biliyorum. Oda Yazıyor.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Kızlardan nefret ediyorum !

Tarzı bir başlangıç yaparak olay anlatıp konuyu bağlayabilirsin :D

Sitede takıla takıla aklıma başka konu gelmedi size tavsiye edecek :))

0|0
    0|0
  • Oylece oturuyordu resa, sonbaharin buruklugu uzerinde..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• konu nedir

0|0
    0|0
  • 1 Amacım Tek başına kendim yazmak istiyorum

2 Yardımcı olursanız sevinirim... Saygılar... :)

yardım edelimmi etmiyelimmi ?

0|0
    0|0
    • Sadece, neyin ne yapılması gerektiği hususunda olarak ön bilgi verilmesi açısından yardımcı olunmasını isterim. Örneğin, Konu başlığı şöyle olsun böyle olsun. İçeriğin gidişat açısı şudur budur misali v.s... Gerisini zaten ben hallederim... :)

• ne kaldı ki :D

• kardeşim yazmak için oturursan masa başına yazamazsın tuvalet de sin çıkar yaz . Otobüsde sin çıkar tlf yaz. Ben öyle yapıyorum. Ama benim ki daha çok var.

0|0
    0|0
  • Hayal gücünü en üst seviyede kullanman gerekiyor bence aslında bende var böyle bir yetenek ama sana yaramaz.

0|0
    0|0
  • Ne Romanı Yazacaksınız? Kimin Ağzından Anlatacaksınız? Kolay İşler Değil Bunlar.. :)

0|0
    0|0
    • Ne türden bir Roman yazacağımı tam olarak belirleyemedim. Ancak, bu işin üzerine gitmem şart aslında...

• Türünü Belirle Önce. Sonra Kendin mi Anlatacaksın. Yoksa O Geldi. Şunu Gördü Diye mi Anlatacaksın? Ana Bir Olay Olmalı. Bu Olay Kitabın Arkasına Yazılır. Sonra Yardımcı Olaylar ve Karakterlerle Desteklersin. Bu Olayları ve Yardımcı Karakterleri Kendin Yorumlarsın Ya Da Kahramana Yorumlatırsın. Kolay Gelsin. :)

• minik hikayelerle başla hele..bir tane yaz göster biz olur olmaz söyleyelim..hım nasıl fikir

0|0
    0|0
Yükleniyor...